Darbe uzaylılarla bağlantılı!
Kurtulmuş, 15 Temmuz’daki darbe girişiminin ABD ile bağlantısının sorulması üzerine, şöyle cevap veriyor:

“15 Temmuz’daki darbe girişiminin Pensilvanya’da yaşayan Gülen ile bağlantılı olduğuna yönelik güçlü kanıtlarımız var. Ordudaki bir grup, askeri darbe girişiminde bulundu ancak halkın cesareti, gösterdiği direnç Türk demokrasisini kurtardı. Ordudaki darbecilerin Fethullah Gülen ile güçlü bağlarının olduğuna yönelik çok fazla kanıtımız var.
Türkiye, ABD yönetiminin darbede rolünün olduğuna inanmıyor, değil mi?” şeklindeki soruya ise “Hayır, ABD yönetiminin darbe ile bağlantısının olduğunu düşünmüyoruz, Fetullah Gülen sorumlu. Bizim ABD yönetiminden beklentimiz ya onu iade etmesi ya da iade süreci sonuçlanıncaya dek gözaltına alması” cevabını veriyor.
Oysa darbe girişimin hemen ardından KaçAK Saray’ın gazetecileri hep bir ağızdan, girişimin arkasında Amerika var demişti.
Dönemin Çalışma, şimdinin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'da "bu darbenin arkasında Amerika Birleşik Devletleri vardır" diye bağır bağır bağırmıştı.
İktidara yakın gazeteciler, iktidara uzak gazeteciler, muhalif siyasetçiler, ergenekon ve balyoz mağdurları dahil olmak üzere pek çok kişi tarafından bazen açıkça bazen de ima yolu ile söylenmişti.

Ve bunlar söylenirken de konuşulan ortamdan bir kişi bile çıkıp "ben buna katılmıyorum" dememişti. 
Özetle herkes ABD yaptı demişti.
Fırat Kalkanı harekatı kapsamında Cerablus operasyonunda ABD ile arayı yumuşatan iktidar “ABD yönetiminin darbe ile bağlantısının olduğunu düşünmüyoruz” diyor şimdi. 
Bu darbe işi o zaman uzaylılarla bağlantılı!
redaktif.com

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×