Demirtaş: Çok az kaldı inanın, Mutlaka Kazanacağız!
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, kaldığı Edirne Cezaevi'nden "içeride ve dışarıda bulunan, bütün gazeteci, edebiyatçı ve akademisyenlere" mesaj gönderdi.
Avukat Erdal Doğan tarafından Twitter'da paylaşılan mesajda Demirtaş, "Çok az kaldı inanın. Yazdığınız, söylediğiniz hiçbir şey boşa gitmedi. Toplumun bağrına ektiğiniz iyilik tohumları baharla birlikte duruyor işte. Hep birlikte alın terimizle suladığımız “kırmızı gülümüz” de 16 Nisan’da goncaya dönüşecek. İyi ki varsınız, hepinize kucak dolusu selam, sevgiler" ifadelerini kullandı.
‘ELBETTE MUTLAKA KAZANACAĞIZ’
Demirtaş, şair-yazar Ayşegül Tözer'e de bir mesaj yolladı. Demirtaş'ın mesajı şöyle: “Selamlarınızı, dayanışma dileklerinizi aldım. Amatör ruhlu bir edebiyat “tüketicisiyim” sadece. Doğrusu çok iddialı değilim ama yine de yazmaya çalışacağım. Eleştirileriniz için de çok teşekkürler. Bütün dostlara yürek dolusu selamlar, sevgilerimi iletin lütfen. Elbette Mutlaka Kazanacağız. 
1 Nisan 2017 Edirne Hapishanesi 
Selahattin Demirtaş

View image on TwitterView image on Twitter

'ın kendini soran ve selam ileten herkese selam ve sevgileri var.Ayrıca bütün gazeteci, edebiyatçı ve akademisyenlere de;Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×