Demokrasi ve İnsanlık Yamyamların emin ellerinde
 15 Temmuz darbe gişiminin ardından başlayan “demokrasi nöbetleri”ne katılan bazı isimler, darbe karşıtlığını barbarlığa dönüştürdü.
Sosyal medyada paylaşılan bir videoda, birkaç kişinin Türk bayrağını anlamadığını iddia ettikleri bir kişiyi dövdükleri görülüyor.

Büyük tepki alan görüntülerde barbarlar uzun süre genci darp ederken çektikleri videoyu da sosyal medyadan paylaştı.
Bir insanın onurunun hiçe saydılar, dövdüler, tehdit ettiler, görüntülerini internet üzerinden cümle alemle paylaştılar… Yamyamlığa geri döndüğümüz şu günlerde Ankara’da yaşanan vahim olay özetle şöyle:
Bir grup lümpen, ‘demokrasi nöbeti’ diye ellerinde biralar ve bayraklar, altlarında arabalarla Ankara sokaklarında turlamaktadır. Fransız olduğu belirtilen bir şahsa sallaması için bayrak verirler. Fransız anlamaz ve kabul etmez. Sonra saldırıya uğrar. Görüntüleri yayınlıyoruz. Videonun altında ise Ankara’daki saldırının ‘kahraman’larının kim olduklarına dair resimler var. Utanmadan sosyal medya hesaplarından bizzat kendileri paylaşmış. Bunlarla demokrasi şöleni yapan AKP’nin halini anlamak bakımından önemli. 
Kendi gibi olmayana şiddet gösterme ve onu yok etme arzusu ile kameraya bakıp da "bir daha mı dövsek lan?" diyerek kahkaha patlatan bu çomarların insafına terk edildiğimiz bir faşizm yaşıyoruz. 

Afgan bayrağı ile gezen üniversite öğrencilerini PKK'lı sanıp bıçaklayan bu tek hücreli vatanseverler kendilerini ülkenin sahibi olarak hissediyorlar. Herşey de demokrasi adına, yersen.
Demokrasi ve insanlık emin ellerde :) böyle devam edelim. 
Vahşet görüntülerini yayınlamak zorunda kaldığımız için en baştan özür diliyoruz:

İşte o görüntüler:


redaktif.com

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×