"Evet'ten yana olmak islamın icabıdır imanın icabıdır"
 AKP'ye yakınlığıyla bilinen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın “hocam” dediği Kadir Mısıroğlu, yayınladığı bir videoda referandumda 'Hayır'cıları hedef aldı. 

Mısıroğlu'nun resmi Youtube kanalı üzerinden yayınlanan 'Kiminle berabersin' başlıklı videoda "Evet'ten yana olmak islamın icabıdır, imanın icabıdır, tarih şuurunun icabıdır. Karşı olanlara bak. Küfür doğru bir işe yönelse bile yanında olunmaz, PKK'yla bir doğru meselede bile yan yana gelmek istemem. Hiçbir karımız olmayacaksa koalisyon belamız olmayacak." ifadelerini kullandı. 

İşte Mısıroğlu'nun Evetçileri kafir olarak nitelendirdiği o video:

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ibrahim 2 yıl önce

bu oruspu çocuğu islamiyet ten bahis ediyor yüzüne bakınca nur yok maymuna benziyen bir tarafı var bu hayvanın bakın arkadaşlar islamiyeti savunmak bu tür lavuklara kaldı ise halimiz yaman eyer fefarandumda evet çıkarsa bu tür kendini insan sanan hayvanlar bu toplumu yönlendirecekler bunun için toplumun her ferdini kendi vatanını ve devletini korumak için HAYIR için çalışmaya davet ediyorum saygılar.

Misafir Avatar
emrullah 2 yıl önce

bununkaar kafir bir vatan aine daha türkiyeye gelmemiştir pkk dan bile tehlikeli bir orospu cocuguyla ugraşıyoruz bu devlet ni iş yapar alkı kinve ayrıştırmak icin ugraşıyor bu şerefsiz