Feto’nun itirafçıları coştukça coşuyor! 1 milyon kişi öldürülecekmiş!
 Ergenekon komplosuyla tutuklanan ve mantıklı sorular soran isimler ekranlardan sistematik bir biçimde çekildi.
Artık her gece televizyon kanallarını eski Fethullahçı itirafçılar dolduruyor.
Hepsi ballandıra ballandıra Fethullahçı örgütte hangi görevlerde bulunduklarını, nasıl askeri casusluk yaptıklarını, kimlerin beynini nasıl yıkadıklarını anlatıp duruyor.
Hepsi suçlu.
Uzun süre suç işlemişler.
Fakat bu tiplere hiçbir şey olmuyor.
Konuşuyorlar, konuşuyorlar…

Bunların en rezillerinden Hüseyin Gülerce dün gece Habertürk’te katıldığı canlı yayında, darbenin başarılı olması halinde 1 milyon insanın öldürüleceğini iddia etti!..

Gülerce kendini dışarıda bırakarak, “Bunların en önemli özelliği görülmemiş bir gizlilik. Çok iki yüzlüler” diye konuştu. Gülerce’nin açıklamalarının satır başları şöyle:

“Mesela Adil Öksüz, üste yakalandı değil mi? Kimdir bu diye merak ediliyor. Adam darbeden önceki son 25 günde 2 defa Pensilvanya’ya gitmiş, 2 gün önce dönmüş. Adil Öksüz 2002’den beri 109 defa gitmiş yurt dışına. Bütün bunları bir araya getirdiğiniz zaman, şunun araştırılması lazım; şu an kaçanların hepsinin Fethullah Gülen ABD’ye gittiği Mart 1999’dan itibaren hangileri bir bahaneyle ABD’ye gitmişler, bunun araştırılması lazım. Görülecektir ki, bir vesileyle Pensilvanya’ya gitmişlerdir. Ama CIA ile asıl irtibatları şuradan tespit edilebilir; özellikle emniyet içinden yükseltilmesi gereken insanlardan emniyet içinde ABD’ye gönderilen çok insan oldu. Wikileaks belgelerinde var; Gülen bir dernek kurduruyor ve bu dernek CIA ile ortak toplantılar yapıyor.

Fuat Avni Pensilvanya’da bir istihbarat havuzudur. Başbakanlık’ta çalışan adam Fuat Avni’ye çalışıyor. Ama kötü olan şu; bu bilgiler Pensilvanya’ya düştüğü gibi CIA’e de düştü.

(Fenerbahçe Yöneticisi Şekip Mosturoğlu’nun Habertürk TV canlı yayınındaki açıklamaları üzerine) Bir gerizekalı söyler değil mi, “ben örgüt üyesiyim” diye. Ben örgüt üyesiyim demiyorum ki. Örgütse Fenerbahçeliler niye bu örgüte karşı çıkmamış? Bunun adı yeni kondu, FETÖ. 15 Temmuz yaşanmasaydı Mosturoğlu ile uğraşırdım. Ben CNN Türk’te Fetullah Gülen’in karakterini anlatırken, kendisini mehdi kabul ettiği için, önüne çıkan her engeli ne pahasına olursa olsun bertaraf etme gözü karalığında bir adam, dedim

Allah korusun darbe olsaydı, 1 milyon kişiyi öldüreceklerdi. Belki daha fazla. Bunlar Türkiye’yi teslim alıp, ABD’nin kucağına teslim etmek üzere, 40 yıllık bir işgal kuvveti.

“Tayyip Bey” dedi, “30 Mart yerel seçimlerini göremeyecek” dedi, “ya intihar edecek ya da akıl hastanesine götürülecek” dedi.
İyice derin hipnozda olanlar var, bu darbe girişimini bile hala Erdoğan’ın filmi olduğunu söylüyorlar.

Benim en büyük hatam, 95’te Zaman Gazetesi Genel Müdürü olunca, dualarını alayım düşüncesiyle vardığımda, görüşmeyi beklerken bir patırtı üzerine gidip bunun Cevdet Türkyolu’nu dövmesini görmem. Tekme tokat yahu. Neresine vurduğu belli değil. Gürültü patırtı olunca ben odamdan fırladım, baktım, gözümün önünde dövdü yani. Sonra çok mahcup oldu tabii. Benim şahit olmamdan çok rahatsız oldu. Cevdet Bey’in yaşıtı geldi, dedi ki “Cevdet’i 14-15 yaşından beri dövüyor, Cevdet çok sevinmiştir.” Ben en çok neyi merak ediyorum biliyor musunuz, Cevdet Bey’in hanımı, Gülen’in yeğeni, acaba ne hissediyor?

Giydiği fanila mesela, sık sık terliyor. İyice hipnoz olacaklara o fanila hediye gönderiliyor. Ama mesela gömlek, t-shirt hediye ediyor. Kimi de diyor ki o hediyelerle büyü yapıyor. Kendi aralarında bir şey dolaşıyor, size gönderilmiş hediyeleri yakın diye. Saat en meşhur hediye, “F. Gülen” diye imzası vardır, hepsine birer saat hediye etmiştir. Hipnozu ortaokuldan itibaren yapıyorlar. Kuleli Askeri Lisesi’ne girmiş mesela, evlerde ilk anlatılan şey Gülen’in Peygamber efendimiz ile her perşembe akşamı görüştüğüdür. Öyle ağır bir algı operasyonu yapılıyor ki, mesela namaza zor kalkıyor çocuk, ertesi gün diyorlar ki “namaza kalkmadığın Hocaefendi’ye malum olmuş, bir daha kalkmazsan şefkat tokadı yiyeceğin kesin.”

Dink cinayeti gittikçe FETÖ’yü köşeye sıkıştırmaya başladı. Gülen’in tek hedefi vardı, Erdoğan’ı bitirmek. Dink cinayeti Batı’ya bir mesajdı; İslamcılar iktidara geldi, azınlıkların hayatı tehlikede. Öldürülen misyonerler de var. Şimdi eğer Dink cinayeti bunların işlediği bir cinayetse ABD’de Fransa’da Ermeni lobileri ayağa kalkacaktır. Bence ABD, Fetullah Gülen’i yeni başkana bırakmadan iade edecektir. Ermeni lobisi çok güçlü ABD’de. Ermeni cemaatine bunu anlatamaz, Fransa’daki Ermeni lobisine anlatamaz. Dolayısıyla siyasi desteği de bitti. Uluslararası destek de biterse ABD, “biz de böyle bilmiyorduk” diyerek kendi elleriyle verecektir.

Son konuşmasında “niye üzülüyorsunuz mallarınıza el konuluyor diye, bu bütün peygamberlerin başına gelmiştir” diyor. Kaçın talimatını nasıl verdi? “Hz. İbrahim, Hz. Musa teslim oldu mu?” diyor. Kendini peygamberlerin üzerinde görüyor. İşlenmiş, tahkim edilmiş.
redaktif.comAnahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×