Fıkralarla Türkiye.. Trafoya kediler nasıl girdiyse öyle sızmış olabilirler
Erdoğan, yaptığı konuşmada “Bakınız hemen şuracıkta, önce Jandarma ile Külliye arasındaki kavşağı uçakla bombaladılar, yetmedi, arkasından tam camimizin önünü bombaladılar, orada 5 şehit verdik. Kardeşlerim, bunu ancak kafir yapar. Bunu ‘Ben Müslümanım, ben Türküm’ diyen birisi yapabilir mi? Bunların bu milletle alakası yok” dedi ve şöyle devam etti:
“Bunlar benim askerimin içerisine nasıl sızmış? Bunlar benim polisimin içerisine nasıl sızmış? Bunlar bizim devlet kurumlarımızın içine nasıl sızmış?”
Evet, soru bu..
Yukarıdaki soru aslında güçlü liderlerin varlığını ne tip kitlelere borçlu olduğunu özetleyen bir soru...
Ülkemizde öyle bir kitle var ki "bunları devlete hep Kılıçdaroğlu doldurmuş" dese gidip Kılıçdaroğlu'nu linç edecek bir kitle oluşturdu.
Hem de azımsanmayacak sayıda bir kitle..
O yüzden Erdoğan tarafından verilen demeçlerin kime hitap ettiğine dikkat edelim.
Onun hitap ettiği kitleyi bırakıp biz işimize bakalım ve biz de cevap verelim canım ne olacak..
-Valla cin diyorlar sayın cumhurbaşkanım...
-Trafoya kediler nasıl girdiyse öyle sızmış olabilirler.
- Sızarken dönemin Başbakanına mı sormuşlar..
-Bunlar askere polise niçin sızmış? nasıl sızmış? Bunu izaha gerek yok, gördünüz, yürümüşler, sızmışlar! Ama, sızmamış da olabilirler. Sızmışsalar sızmışlardır, sızmamışsalar sızmamışlardır. Görünen köy... uzakta değildir. Buraya sızmışlar da sonradan sızmadık mı demişler? Bunlar bi takım uydurma laflardır... Sahi ya bunlar buraya neden sızmış? kim sızdırdı lan bunları buraya?!
- Helal olsun cumhurbaşkanım. Devletin içine, milletin askerine polisine sızmış bu paralel yapıyı temizlediğin için helal olsun sana sayın Cumhurbaşkanım. Birliğimize, dirliğimize kast edenleri devletin içine sızdıranların allah gani gani belasını versin sayın Cumhurbaşkanım. Bunlar müslüman olamazlar. Kafirler bunlar, kafir..
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×