Filli Boya’nın patronuna iftira kampanyası!

TÜRKİYE onun ismini ilk olarak Özgecan için verdiği ‘simsiyah’ reklamı ile tanıdı.
Gözde Akpınar twitter hesabının tepesine ‘hayır oyu’ vereceğini gösteren bir twitini sabitledi. Neden hayır diyeceğini de bu twitle izah etmeye çalıştı. Gözde Akpınar şunları yazdı; “Ben milletin ortak iradesinin hayırlısını seçeceğine her zaman inanıyorum. Bekleyip göreceğiz. Hayırlarda hayır vardır hayırı :)”

Gözde Akpınar’ın Twitter hesabını kopyalayarak “Filli ustaların Akp’li olanları, açık büfe yemeklerde hep makarnalara saldırıyorlar” diye sahte mesaj üreten AkTroller iktidarın ahlakını da ortaya koydu.

Aktrollerin ürettiği sahte Twitter mesajı…

Öte yandan Filli Boya’nın reklam filmini yasaklayan ve hakkında iftira kampanyası başlatan iktidarın tahammülsüzlüğü bu vakada bir kez daha ortaya çıktı. Kapitalist bir işletmenin kadınlarla ilgili hiç de ‘düzen dışı’ olmayan reklamına bile tahammül edemeyen bir zihniyetle muhatabız. Elbette, Gözde Akpınar’ın sosyal medya hesabından referandumda HAYIR diyeceğini açıklaması da bunda bir etken.

Patronlara bunu yapan, işçiye, fukaraya ne yapar, varın orasını siz düşünün!..

Öte yandan, AKP iktidarı bir patrona saldırıyor diye burun kıvırmak bizim işimiz değil. Çünkü iktidar o patrona kapitalist olduğu için saldırmıyor. Demokratik olarak kendini ifade etmesine izin vermemek, sesini boğmak için saldırıyor.

Gözde Akpınar, muhalif bir ses çıkardığı için belki de daha büyük bir saldırıya uğrayacak.

İktidarın tahammülsüzlüğünün kurbanı olacak. Bu vaka iktidarın gerçek diktatoryal niteliğini kendi başına teşhir eden bir vakadır…Dolayısıyla, yasaklanan o reklam filmi de şurada dursun istiyoruz:

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×