GTA'da darbe girişimine karşı tek yürek. Şifre kırışına ölürüm Türkiyem..
Gülen Cemaati'nin 15 Temmuz'daki darbe teşebbüsü sonrasında yüzlerce haber yapıldı.
Hükümete yakın A Haber ve ATV Haber'in yaptığı bir
 "FETÖ" haberinde ise skandala imza atıldı. 
"FETÖ şifreleri çöpten çıktı" diye verilen haberde gösterilen not defterinde dünyaca ünlü bilgisayar oyunu Grand Theft Auto'nun (GTA) oyun hilelerinin olduğu görülüyor. GTA adlı bilgisayar oyununa dair hilelerin not alındığı bir kağıdı Fethullahçıların darbe şifreleri zannedip haber yapan muhabire mi acıyalım, haberin üzerine löngürt diye atlayıp allayan ve pullayan haber editörleriyle mi kafa yapalım, ne edelim şaşırmış vaziyetteyiz.
O gece "how do you turn this on" yazıp tankları havadan indirdikleri söyleniyor.
Niko bile darbeci çıktı..
Allahtan bigbang şifresini bilmiyorlarmış, hesoyam akıllarına gelmemiş te bu ülke büyük bir beladan kıl payı kurtulmuş, allah korumuş hepimizi.
Yoksa bu millet de önlerinde duramazdı bunların.

Bu haber sayesinde darbecilerin başarısız olma sebebi anlaşıldı: leavemealone'yi kullanmadan bir yere kadar, 5 yıldızdan sonra minigun'la bile emniyet güçlerini engelleyemezsin. 
Bu arada eğer rockstar north ve take two interactive Türkiye'de yerleşik firmalar olsaydı, bu haberden sonra binaları basılıp içeride delil aranması gibi bir şey bile görürdük..
Bu vaka, sallama çay gibi haber yapan yandaş medyada en ufak bir haber aklı kırıntısı kalmadığını da gösteriyor. Daha düne kadar cilalayıp yağ çektikleri Hocaefendilerine şimdi her şekil atış serbest! Bakın ahmakça haber nasıl yapılıyormuş:

İşte o skandal haberin görüntüleri...

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×