Hayallerine kavuştu Silivri'ye gezmeye gitmiş. Nazlı'da yanında.

Cemaat’in darbe girişimi soruşturmasında gözaltına alınıp adliyeye sevk edilen aralarında Nazlı Ilıcak'ın da bulunduğu 21 gazeteciden 20'si tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi.

Gözaltına alınanlar arasında bulunan Bülent Mumay ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı..

MUMAY VE HİLMİ YAVUZ SERBEST
21 gazeteci arasında bulunan Bülent Mumay adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Mumay'ın ardından şair Hilmi Yavuz da ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı. Yavuz'un Twitter hesabından yapılan açıklamada "Hilmi Yavuz ifadesini daha sonra vermek üzere serbest bırakıldı. Destek veren herkese teşekkürler.." ifadeleri paylaşıldı.

Nazlı Ilıcak ve Büşra Erdal'ın da aralarında yer aldığı Habip Güler, Ufuk Şanlı, Yakup Çetin, Mustafa Erkan Acar, Ali Akkuş, Abdullah Kılıç ise tutuklandı..

 Hanım Büşra Erdal, iktidarın tertibi sonucu içeri atılan ve hukuksuz olarak hapis yatırılan yüzlerce kişiyle dalga geçiyor, “Şimdi Silivri’de olmak vardı” diye ‘şaka’lar yapıyor, hapistekilerin ailelerini aşağılıyordu. Şimdi büyük ihtimalle Silivri Hapishanesi’ne konacak.
"Şimdi Silivri'de olmak vardı, balyoz kadınları... Filan,haber merkezinden daha eğlenceli be (:" ve Hanım Büşra Erdal'ın hayali gerçek olur.
Her ikisini de maziden ufak hatırlatmalarla Silivri'ye uğurluyoruz. Sahi Hanım Büşra Erdal'ın saçı ne renkti? 


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Mustafa Bekmezci 2 yıl önce

“Eğer, birisinin yaptığı şeyler kendi başına gelirse; işte bu gerçek adalettir.”(Aristoteles)
Bu sözü, bu günlerde, ilgili olan her yerde paylaşıyorum. O kadar anlamlı ki. Uzun uzun yazmaya gerek kalmıyor!