Hürriyet ve İsmail Saymaz'a Bylock soruşturması
 Gerçek Gündem İstanbul Başsavcılığı, İsmail Saymaz'ın ByLock'un patentini elinde bulunduran isimle yaptığı özel röportaj hakkında soruşturma başlattı.
FETÖ üyelerinin kullandığı ByLock’un kuruluşundan bu yana patentini elinde bulunduran Türk asıllı David Keynes'le bugün röportaj yapan Hürriyet Gazetesi'nin başarılı muhabiri İsmail Saymaz hakkında soruşturma başlatıldı.
Soruşturma haberini Akşam Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu"İstanbul Başsavcılığı, Hürriyet'in bylock haberi ile ilgili soruşturma başlattı!! Bu haber proje haberidir! Yeni bir oyunun parçası!! " mesajıyla duyurdu.
  1. İstanbul Başsavcılığı, Hürriyet'in bylock haberi ile ilgili soruşturma başlattı!! Bu haber proje haberidir! Yeni bir oyunun parçası!!

Öte yandan İsmail Saymaz bugün Twitter hesabından attğı tweetle yandaşların hedefi haline gelmesine böyle tepki gösterdi:
"Bugün ahaber ve kanal 24'te "ismail saymaz özel yayini" var. haberi derinleştirmek ve üzerine gitmek varken, haber karalanıyor. kafa bu kafa"

  1. feto'nun dünkü tetikçileri, sanmayın ki bize saldırıp çetenin yandaşı olmaktan kurtulacaksınız. "gerçek yürüyor, onu hiçbir şey durduramaz"

  2. bugün ahaber ve kanal 24'te "ismail saymaz özel yayini" var. haberi derinleştirmek ve üzerine gitmek varken, haber karalanıyor. kafa bu kafa

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×