İşte bunlarla referandum yapacağız: YSK  İl Müdürü Kılıçdaroğlu'nun başını istiyor

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Malatya İl Seçim Müdürü Gürsel Dursun kişisel Facebook sayfasında  “Kılıçdaroğlu’nun başı için evet” mesajını paylaştı. Gürsel Dursun, gelen tepkiler üzerine mesajı kaldırdı.
Referandumda oyların emanet edileceği kişilerden biri olan YSK İl Seçim Müdürü Dursun, Cemal Okan Yüksel adlı bir kullanıcının mesajını alıntıladı.
Dursun'un alıntıladığı mesajda şu ifadeler yer alıyor:
"Vallahi evet, billahi evet, tallahi evet. Kılıçdaroğlu'nun başı için, fakir fukaranın aşı için, anaların göz yaşı için, şehitlerin naaşı için"
Gürsel Dursun'un mesajlarını Twitter'da paylaşarak tepki gösteren CHP Eskişehir Milletvekili Cemal Okan Yüksel, "Malatya'dan bir vatandaş 'Kılıçdaroğlu'nun başı için' evet diyeceğini söylüyor. Bu neyin öfkesi, nasıl bir kin, nasıl bir kana susamışlık? Daha acı ve vahim olanı ise; YSK Malatya İl Seçim Müdürü'nün bu paylaşımı sayfasına taşıması nefrete ortak olması." diye yazdı.
İşte o mesajlar:

Malatya YSK İl Seçim Müdürü Gürsel Dursun daha sonra ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Kılıçdaroğlu ve tüm vatandaşlardan özür diledi.  
GÜRSEL DURSUN'UN ÖZÜR MESAJI ŞÖYLE:


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Ersen 2 yıl önce

Hesabını ele geçirmiş olmasınlar Bu resmen ahlaksızlıktır Hadi bakalım Cumhuriyetin savcıları işlem yapsınlar