İzmirli İş İnsanından Depremzedelere Yardım eli

Deprem sonrası yardım elini uzatan ilk insanlardan olan İş İnsanı Mehmet Tekinalp,ekip arkadaşlarını depremzedelere yardım için görevlendirdi.

 Yardım severliliği ile tanınan Tekinalp Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tekinalp,personellerinin sürekli olarak depremzedelere çorba ikramının yanı sıra , ekmek, su, çadır, battaniye, maske, dezenfektan gibi temel ihtiyaçları dağıttığını dile getirdi.

Tekinalp” Bu depremin acısını içimizde hissediyoruz. Herkesin bu tür ulusal afetlerde yapabileceği şeyler var. Biz de böyle bir organizasyon yaptık. Ve özellikle şu kış soğuğunda depremzede vatandaşlarımızın yanında olalım istedik. İzmir bu korkunç sınavın üstesinden gelecektir, her türlü yardıma hazırız. Depremin ardından destek için yetkililere ulaştık. Bilgi aldık ve hemen koordine olduk. Başta gıda olmak üzere birçok ihtiyaç maddesini belirleyerek harekete geçtik. Üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Hayatını kaybedenlere Allah'dan rahmet, yakınlarına baş sağlığı, yaralılara şifalar diliyoruz" dedi.

 

Tekinalp ,her zaman devletin ve milletin yanında olduklarının altını çizerek” 1.Covid 19 salgını döneminde çeşitli Belediye ve Ahbap platformuna yaptığımız Dayanışma ile vatandaşlarımıza hem gıda ,hem de hijyen paketleri dağıttık. Yine covid 19 Salgını döneminde ilaç bedelleri karşılanamayan hastalarımız için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne bağışta bulunduk.”diye konuştu.

  
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163