Kadir bilmez Topbaş, bir değil üç tane bile Topçu Kışlası yapar!
“Hainler mezarlığı” gibi dahiyane bir projeden sonra, Kadir bilmez Topbaş, Topçu Kışlası’nı yapacakları açıklamasını yaptı.
15 Temmuz darbe girişimi sonrası, hem toplumun hem de muhalefetin desteğini alan Tayyip Erdoğan’ın, Taksim Gezi Parkı eylemlerinde, direnişçilerle polis arasında yaşanılanlara rağmen “Cesur olunması gereken konulardan biri Taksim’deki Gezi Parkı. Oraya o tarihi eseri inşa edeceğiz. Bunu yapmamız lazım. Korkmayacağız” açıklamasını “İsteseler de istemeseler de Taksim’e kışla yapılacak” sözleriyle süslemesi, kimseyle uzlaşmak istemediğini de göstermişti.

Günlerdir damadı ile Tayyip Erdoğan’ın “FETÖ” davası arasında kalan Topbaş “Taksim Topçu Kışlası’nı yapacağız. Cumhurbaşkanımız zaten net söylüyor. Fonksiyon olarak sanat galerisi düşünüyoruz. Onun için çok fazla ağaç kaldırılmıyor” açıklaması ile liderine darbe yapanlara karşı, onun yanında olacağını da belirtmiş oldu.
Uzun süredir Fethullahçı’ları yok etmek için mücadele içerisinde olan Tayyip Erdoğan’ın, darbe girişiminden sonra başlattığı operasyonlar, Fethullahçı yapının en kritik isimlerinden olduğu söylenen Ömer Faruk Kavurmacı ile kızının evli olması Kadir Topbaş’ı kara kara düşündürüyordu.
Kavurmacı ailesinden olan Topbaş’ın damadı, Aydınlı grubunun sahibidir.
Pierre Cardin, Cacharel, U.S. POLO ASSN, KoruFlorya, Solarkent, Aymerkez gibi marka ve projeler bu aileye aittir.

Fethullah Gülen’in en güvendiği isimlerden olan Kavurmacı ailesinin, Fethullah Gülen’in Türkiye’de kritik isimlere ve hedeflere aktaracağı mesajların bu aile  üzerinden verildiği de iddia ediliyor.
Kadir Topbaş’ı, damadının ve ailesinin Fethullahçı örgütle bu kadar iç içe olması hayli rahatsız ediyordu. Kolay mı, bir yandan inanılmaz servetin sahibi olan ailenin gelini kızı, öbür tarafta lideri Tayyip Erdoğan.
2004 senesinden beri AKP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan, kendisine oy veren İstanbulluların kıymetini bilmeyen, Gezi’yi, Taksim’i, Taksim direnişini, öldürülen gençleri unutan Kadir bilmez Topbaş, Tayyip Erdoğan’a yaranmak için, darbeci olarak görülmemek için, Fethullahçı örgüte yapılan operasyonlardan nasiplenmemek için elbette “Sayın Cumhurbaşkanım böyle istiyor” diyerek oraya Topçu Kışlası’nı yapacaktır.
Tayyip Erdoğan korkusu, bir değil üç tane bile Topçu Kışlası yaptırır Kadir bilmez Topbaş’a!
Kaynak : redaktif.com

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×