Kahin Melih Gökçek yeri göğü sarsıyor!
Ankara Büyükşehir Büyük Sorunu Melih Gökçek, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından cemaat hesaplarından 14 Ağustos tarihi verilmesi üzerine “Ya deprem olacak, ya yeni kaset çıkaracaklar” dedi. Gökçek, 14 Ağustos’ta yapılabilecek iki ihtimal bulunduğunu ve bunlardan birincisinin yeni ‘montaj’ kaset ve ses kayıtları olduğunu, ikincisinin de bu tarihte ABD desteğiyle Marmara’da büyük bir deprem planlandığını ileri sürdü.

Bir televizyon programında konuşan Gökçek, “14 Ağustos’ta yeniden montajlı kasetler sürüp, gündem oluşturmaya çalışacaklar. İkinci ihtimal de çok enteresan bir mesele” diyerek saçma sapan tezlerini şöyle anlattı:

“FETÖ’cüler arasında yapılan propagandaya göre söylenmek istenen şu: Daha önce Gölcük’te deprem oldu. Bunun nedeni internete girerseniz buradaki bir fay hattının özellikle İsrail ve Amerika tarafından bir deneyle patlatılması olarak ifade ediliyor. Nedir bu? Hatırlıyor musunuz Marmara depreminde bir ateş topunun yukarı yükseldiği herkes tarafından söylendi. Bununla ilgili bant da var. Fayların içerisinde biriken gazlar ve benzerleri bir anda düşük frekanslı elektromanyetik ışınla patlatılıyor ve deprem meydana geliyor.”
Gökçek geçen hafta ise Fetocuların trafoları patlatarak bütün Türkiye'yi elektriksiz bırakacaklarını söylemişti..

Gökçek’in saçmalamalarını izlemek isteyenler için:

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×