Marilyn Monroe’yu da Fethullahçılar öldürmüş!
 KaçAk Saray iktidarı, “Allah’ın lütfu” olan darbe girişiminin etinden, sütünden, yağından faydalanmaya devam ediyor. 15 yılını doldurmaya yaklaşan iktidarın her türlü pisliğini Fethullahçıların sırtına yıkan AKP ve amigoları, akıl, mantık ve izan sınırlarını zorlamaya başladı. Artık Roboskî katliamı, Rus uçağının düşürülmesi, Soma Katliamı, kadın cinayetleri, iş cinayetleri Cemaat’in üzerine yıkılıyor.

Ülke TV’de yayımlanan Turgay Güler’in sunuculuğunu yaptığı, Ahmet Kekeç, Hasan Öztürk, Yusuf Ziya Cömert gibi AKP’li isimlerin katılımıyla gerçekleşen Sıradışı programının 27 Temmuz tarihli yayınında birbirlerini ağırlayarak, fantastik tezlerini sıralamaya girişti. Program sunucusu Turgay Güler, yakın zamanda ispatlayacağını iddia ederek 301 madencinin yaşamını yitirdiği Soma Katliamı’nın planlı bir katliam olduğunu iddia etti.

Soma Katliamı’nın Haziran İsyanı’ndan hemen önce olduğunu söyleyerek iddiasını desteklemeye çalışan Güler’i yayındakiler uyarınca bu sefer de 17-25 Aralık yolsuzluk operasyonundan sonra olduğuna dikkat çekmeye çalıştı. Aynı şekilde iş cinayetlerinin de kadın cinayetlerinin de “bir anda moda olduğunu” söyleyen Güler, Torun Center’da asansörün düşmesiyle birlikte yaşanan işçi katliamını da Fethullahçıların tezgahladığını savundu. Program konukları da bu fantastik tezler karşısında kafa salladı.

‘REST’ DİYORUZ!

Turgay Güler’i görüyor ve rest diyoruz! Evet, yaşanan bu katliamlar AKP’nin patronlarla el ele yürüttüğü bu aşağılık sömürü düzeninden değil, Pensilvanya’daki üfürükçüden kaynaklanmıştır. Hatta Marilyn Monroe’yu da Fethullahçılar öldürmüştür. Michael Jackson’ı bizzat Fethullah Gülen zehirlemiştir. Mustafa Koç’a ise zehirli ananası yollayıp kalp krizi geçirmesine sebep olan Cemaat’tir…

Hadi bakalım!

VİDEO:


redaktif.com

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×