Meclis'in "Yeliz"i deşifre oldu! Tayyipin eski şöförü yeni vekili YELİZ

Meclis Genel Kurulu'nda bu akşam başkanlık anayasası olarak adlandırılan anayasa değişiklik teklifi görüşülürken dikkat çeken bir durum yaşandı.
@yelizadeley kullanıcı adıyla bir Twitter hesabının Genel Kurul salonunun içinden Periscope yayını yaptığı anlaşıldı. Twitter kullanıcılarında şaşkınlık yaratan bu durum kısa sürede tartışma yarattı. Çünkü Meclis'te bu isimde bir Milletvekili bulunmuyordu.
Ama kısa bir süre sonra Periscope yayının ön kameraya geçmesiyle o hesabın fake yani sahte olduğu ortaya çıktı. AKP Milletvekili ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski şoförü Ahmet Hamdi Çamlı'nın, @yelizadeley adıyla sahte hesap açtığı ve o hesap üzerinden de Periscope yayını yaptığı anlaşıldı. Hesap bu durumun ortaya çıkmasının ardından kapatıldı.


AKP'li milletvekili ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski şoförü Ahmet Hamdi Çamlı'nın @yelizadeley kullanıcı adıyla açtığı sahte hesaptan Periscope yayını yaptığı ortaya çıktı.

Kamuoyunda şaşkınlık yaratan bu durum kısa sürede tartışma yarattı. Çamlı'nın bir süre sonra da Gülen Cemaat'i lideri Fethullah Gülen'e övgü tweetleri attığı da anlaşıldı.

Cemaat'i savunan Ahmet Hamdi Çamlı birçok tweetinde Gülen'i savunduğu anlaşıldı.

İşte o paylaşımlar...Odatv.com

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×