MİLLET YANGINLA SAVAŞTA YETKİLİLER OYNAŞTA!

MARMARİS’TE YANGIN NEDEN SÖNDÜRÜLEMİYOR?..

BİZE GÖRE YANGININ SÖNDÜRÜLEMEYİŞİNİN SEBEBİ ÇOK AÇIK VE NET!..
MİLLET YANGINLA SAVAŞTA YETKİLİLER OYNAŞTA!
Türkiye; belki de Cumhuriyet tarihi boyunca Orman Yangınlarıyla girdiği en büyük savaşı yaşarken, yangının başladığı 29 Temmuz günü, Akparti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım Marmaris’te, 30 Temmuz Cuma günü Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Marmaris’te… Ve asıl bomba 31 Temmuz’da!.. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Marmaris’te acıları paylaşıyor ama çay dağıtmaktan ödün vermiyor!..

VALİ VE ALT KADRO YÖNETİCİLERİ NE YAPSIN?..
Sonumuz hayır olur inşallah!.. Millet “ Yangın en kısa sürede ve en az zararla bir an önce bitsin diye dualarla çabalarken” ; çirkin siyaset ,hiyerarşi ve yasalar gereği Muğla Valisi ve alt kadro yöneticiler mecburen üst düzey politikacılara tabi bir yangın mücadelesi veriyor!..

DÜN İLK MÜDAHALE YAPILSAYDI HİSARÖNÜ BUGÜN YANMAYACAKTI!..
Evet şimdi sizlerle paylaştığım video görüntüleri, dün (31 Temmuz Cumartesi) Ege Bölgesinin tek ulusal televizyonu TR 35 TV’ nin 18.30 daki Ana Haber’ e Canlı bağlantı yaptığım anlardan hemen sonra olduğum yer. Yani Asparan girişli Hisarönü Köyü Mahallesi Kaledibi ( geçidi) mevkiinde Saatler 19.30’u gösterirken… Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan kusura bakmasın, bugünkü “Hisarönü Yangınını Nasıl Önleyebilirim? “ diye çözüm ararken aynı saatlerde, çay kapma lüksüm olamazdı!.. Önce VMD!.. Yani Vatan Millet Devlet!..


 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163