Osmanlı Partisi kuruldu: “Hiç kimse Müslüman topraklarında at oynatamayacak”
Osmanlı Partisi’nin logosu hilal üzerine arapça harflerle elif ve vav yazılı logo oldu.

Ünye Türkiye’deki siyaseti değiştireceklerini iddia ederek ”Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, her şeyi kurumsal bir yapıya oturtacağız. Hiç kimse Müslüman topraklarında at oynatamayacak” dedi.
Sözcü’de yer alan habere göre yeni partinin genel başkanının ilk açıklaması şöyle:
”Önümüzdeki günlerde Parti Yönetimi olarak bir kampa girip, eğitimlerimizi tamamlayarak projelerimizi açıklayacağız. Ülkemizin en ucra köşesine kadar ulaşacağız. Her kapıyı çalıp sıkmadık el girmedik gönül bırakmayacağız. Osmanlı Partisi ve mensupları, ”Müslüman Türk milletinin” bağrından çıkmış olup, bu necip millete hizmet etmek için gece gündüz çalışacaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın. Bu çıkmazdan kurtulmak için hiç bir plan ve program üretemeyen İktidar ve Muhalefet, bu milletin vebalini ödeyemez. Partimizin; Ülkemiz ve tüm Dünya Müslümanları için ürettiği projeleri çok yakında bu aziz milletle paylaşacağız. Bizi parçalara ayıranlar görecekler ki ecdadımızın ayak bastığı tüm toprakları -Türk İslam Birliği- adı altında yeniden şaha kaldıracağız. Hiç kimse Müslüman topraklarında at oynatamayacaktır. Osmanlı Partisinin Tüm İslam alemine hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.”

30 kişinin bir araya gelip parti kurduğu, parti cenneti Türkiye’de Osmanlı Ocakları, Osmanlı Spor derken şimdi de Osmanlı Partisi kuruldu tam oldu.
He arkadaş. fes taktın, Osmanlı partisini kurdun.
Birden bire 1500'lü yıllara döndünüz.
Muhteşem devlet-i aliyye kuruluverdi, dünyayı titretti. 
Açtıkları her yere Osmanlı’nın padişahlarının ismini vere vere sonunda kafayı sıyırdılar.
Osmanlı Partisi’nin ilk seçimlere katılmasını ve Boncuklu Deli İbrahim adıyla bir adayında karşımıza çıkmasını dört gözle bekliyoruz.
Yahu sen eskinin de eskisinde kalmışsın..
700 yıl önce kurulmuş ve yöneticileri halk sefalet çekerken minare tepelerinde köle kız kovalarken düşüp ölmüş, haremde karı kız, oğlan peşinde ömür sürmüş, koltuk sevdasına öz kardeşini, babasını boğdurtmuş, bu ülkeden topukları kıçlarına vurarak kaçmış yıkık dökük bir devleti canlandırmak istiyorsun ama "eskisi gibi" olmayacak diyorsun..
Bu ne perhiz? lahana turşusu?

Oldu olacak gençlik örgütünün adını nizam-ı cedit ocakları, kadın örgütlenmesinin adını da harem-i hümayun koysunlar.
redaktif.com


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×