Pes Yani! AKP Adaleti! Fotoğraf Gözaltısı
 Sözcü / Veli Toprak - Bir bankada çalıştığı öğrenilen E.Y, fotoğrafı kişisel soysal medya hesabından paylaştı. Aksaray'da Tarım Platformu toplantısına katılan bir kişiye de cep telefonundan bu fotoğrafı gönderdi. O kişi, cebine gelen fotoğrafı yanındakilere gösterdi.

Fotoğrafı görenler, durumu AKP Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz'e aktardı. Garip gözaltı bu uyarıdan sonra gerçekleşti. CHP'li Mahmut Tanal, E.Y'nin AKP'li İlknur İnceöz'ün baskısıyla gözaltına alındığını savundu.

TANAL: AKP ADALETİ BU İŞTE

Tanal, yaptığı açıklamada “Skandalı hafta sonu öğrendim. Twitter hesabından da paylaştım. İnceöz, kendisini arayanlara ‘Vali ile emniyet müdürü ile görüştüm, fotoğrafını göndereni alacaklar' demiş. Bu kişi iki gündür gözaltında” dedi. Tanal, Pensilvanya'ya gidip fotoğraf çektirenlerin serbest gezdiği bir ortamda, E.Y isimli vatandaşın gözaltına alınmasını ‘AKP adaleti bu' diye eleştirdi. Tanal, “Ülkenin geldiği duruma bak. Bir garip adalet anlayışı. Böyle bir şey olabilir mi? Sen FETÖ'ye gittin mi, oturup çay içtin mi, sohbet ettin mi? Evet. Peki bunlara bir işlem var mı? Yok. Ama bu fotoğrafı cep telefonundan birilerine gönderen kişiyi gözaltına aldırıyorsunuz. Bunu nasıl izah edecekler” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×