'Provokatör bunak, asıl sen kimsin ulan'
Kadir Mısıroğlu, bu kez de Alevilere yönelik “Türksen Türklüğünü bil, Müslümansan Müslümanlığını bil. Seni hangi kategoriye koyayım? Namaz yok, oruç yok” ifadelerini kullandı.

Kadir Mısıroğlu yayımlanan videosunda “Bugünkü Alevilerin başkaldırmaları, işte bu hareketlerin içinde, ‘Sen Yavuz Sultan Selim nasıl dersin?’ nasıl demem ulan! Benim milli tarihimin en büyük şahsiyeti, çatlasan da patlasan da. Sen kimsin ulan?” diyerek Alevilere yüklendi.
“NAMAZ YOK, ORUÇ YOK, BİN BİR YALAN, BİN BİR REZİLLİK”
“Tarih boyunca millete arkadan hücum etmişsin. Türksen Türklüğünü bil, Müslümansan Müslümanlığını bil” diyen Mısıroğlu, Alevilere yönelik hakaretlerini şöyle sürdürdü: 
“Seni hangi kategoriye koyayım? Namaz yok, oruç yok. Bin bir yalan, bin bir rezillik. Ondan sonra en iyi Müslüman benim. Müslümanlık, Hıristiyanlık değil. Haftada bir defa kiliseye gidiyo onlar, sen haftada bir sefer camiye gitmiyorsun. Sözüm bütün Aleviler için değil. Bunların böyle Alevi adını taşıyan dinsizleri için.”
Erdoğan'ın akıl hocasından Alevilere hakaret “Sen kimsin lan”


METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN MISIROĞLU’NA DESTEK
Alevileri hedef alan Mısıroğlu’na Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden destek gelmesi dikkat çekti. Meteoroloji Genel Müdürlüğü resmi Twitter hesabının Kadir Mısıroğlu'nun yayınladığı hakaret videosunu “beğendiği” daha sonra hesabın “beğeniyi” geri aldığı dikkat çekti.
Mısırlıoğlu'nun bu sözlerine alevilerden de aynı sertlikle cevap geldi. Değişik internet sitelererinde yapılan yorumlarda, 'Provokatör' olmakla suçlanan Mısırlıoğlu için 'Asıl sen kimsin bunak' gibi yorumlar da yapıldı.
İşte Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün o beğenisi:

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×