Rektör ‘tez’ini sundu: Darbe girişimi ‘Allah’a karşı’ yapıldı

Hadi aslanlarım çıtayı yükselten bonusu kapacak...


Kim daha çok müslüman tartışmasında Rektör nirvanaya ulaştı.


Darbeye hayır, darbe kötüdür demek artık yetmiyor, herkes anladı...
Hele kıyısından köşesinden cemaate bulaşıp şu an AKP ile yolunu bulmaya çalışanlar ise "darbeye karşıyız!"ı nasıl göstereceğini şaşırdılar..


Manisa’daki demokrasi nöbeti’nde konuşan Çelebi, Fethullah Gülen’i kastederek, “Bu hareketin başındaki kişi, aslında millete ve devlete darbe yapmadı. Bu hareketin başındaki kişi Allah’a karşı darbe yapmaya çalıştı. Bu Allah’a karşı bir kalkışmadır” dedi.
Darbe girişiminin sıradan bir darbe olmadığını belirten Çelebi, “Darbenin de kendi içerisinde bir hukuku ve bir ahlakı vardır. Millet egemenliğine karşı her hareket ahlaksızlıktır” dedi.

‘Dinimiz sağlam olsaydı aldatılmazdık’
Çelebi, Gülen Cemaati’nin 40 yıllık bir geçmişe sahip olduğunu da kaydederek, toplumun aldatıldığını söyledi: “Bu hareket bu toplumda herkesi neyle aldattı. Allah ile aldattı. Bu toplumun, milletinin kutsallığını kutsallarıyla aldattı. İstiklal Marşı, Türkçe, Allah ve peygamber ile aldattı. Aslında bizler dinimizin bize verdiği sağlam ölçülere sahip olsaydık, bu ahlaksızlar bizi bu derece aldatamazdı.” 

Bunu diyen bir profesör, bir rektör. Bu fetöcü denen illetten kurtuluruz bir gün elbet ama bu kafa olduğu müddetçe bir adım da yol alamayız. Yarın, bu sefer de bunlar allah için darbe yaptık derler, diğer gün, allah'a karşı darbe olacaktı, onu durdurmak için darbe yaptık falan.

Allahım benim dileğim de şu adamları bırak makamı, koltuğu şu güzel memleketimden bir uzak tut, açtırma ağızlarını.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×