Rezillik! İyice azıttılar..  Melekler "Evet", şeytan "Hayır" demiş..
Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek'in Genel Koordinatörü olduğu Beyaz TV'de referandumda "Hayır" oyu verecekler için skandal sözler sarf edildi.

"Hayatta her şey var" programına çıkan ilahiyatçı Vehbi Güler, programda "şeytanı" anlatırken hayatta hep "Hayır" diyenleri de şeytana benzetti. Üç gün önce yayınlanan program da Vehbi Güler, "Cenabı Hakka kafa tutan bir şeytan vardı o da 'hayır' dedi" ifadelerini kullandı.
Sosyal medyada Vehbi Güler'e büyük tepki gösterilirken "İslam'ı da referandum oylamasına alet ettiği" yorumları yapıldı.
İşte o sözler...

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ALİ 2 yıl önce

ULAN PEZEVENK HEHBİ GÜLER , GENELEVE DÜŞÜRÜLEN VE SATILAN KADINLARINDA % 99 ' DAN FAZLASI BU BU HAYATA #HAYIR DİYOR , LAKİN SEN VE SENİN GİBİ PEZEVENKLER BU KADINLARI SATILMAKTAN KURTARMADIĞINIZ GİBİ SEKSTEN ALINAN VERGİYİDE HAZİNEYE AKTARIYOR VE CAMİ İMAMINDAN CUMHURBAŞKANI ' NA KADAR HERKES BU VERGİDEN ( BİR KURUŞ DAHİ OLSA ) MAAŞ ALIYOR VE BOĞAZINDAN HARAM LOKMA GEÇİRİYORSUNUZ . SEN VE SENİN GİBİLER PEZEVENK OLMASAYDI , FUHUŞTAN ALINAN BU VERGİYİ DİLE GETİRİRDİNİZ VE BU VERGİNİN ALINMASINI ENGELLERDİNİZ . AYRICA HARAM OLDUĞU HALDE ALKOLDEN DE , MEKRUH OLDUĞU HALDE SİGARADANDA VERGİ ALIP HAZİNEYE AKTARMAZDINIZ . İSLAM İSLAM DİYORSUNUZ FUHUŞTAN HİÇ SÖZETMİYORSUNUZ , SİZLERİN YAPTIĞI ALANEN PEZEVENKLİK , ŞEFERSİZLİK . SİZLERİ İLK GÖRDÜĞÜM YERDE SURATINIZA TÜKÜRECEĞİM ŞEREFSİZ DÜMBÜKLER , PEZEVEKLER , ADİ AHLAKSIZLAR , DİNCİ PEZEVEKLER . DİN ÜZERİNDEN ALLAH İLE KUL ARASINA GİRİP ALLAHA ŞİRK KOŞMAYIN . SİZLERE TAHAMMÜLÜMÜZ KALMADI . CAMİ ' NİN DUVARINA BİRKEZ DAHA İŞERSENİZ HEPİNİZİ HADI

Misafir Avatar
orhan 2 yıl önce

orospu çocuğu..