Rıdvan-Arda-Burak... Yok böyle gol!
Erdoğan'ın magazin ve futbol prensleri, diktatörlüğün eğlence şubesi Anayasa referandumu için "Evet kampanyası" başlatmıştı.
Rıdvan Dilmen role girmekte zorlandığı konuşmasında pası Arda Turan'a attı, Arda Burak'a "Kardeşim" diye orta yaptı, o Murat Boz'a, oradan da Acun Ilıcalı'ya top geldi.
Anlayacağınız Türkiye kaosa teslim olmuşken, ülkeyi daha da karanlığa sürükleyecek, diktatörler ligine düşürecek tek adam referandumu için "Eğlence adamları" aralarında top çeviriyor.


"BİZ DİKTATÖRLÜĞE HAYIR DİYORUZ KARDEŞ"
Erdoğan'ın resepsiyonlarının, maç ve eğlence organizasyonlarının vazgeçilmez isimlerinin bu "evet oyunu"na çok tepki geldi...
Ama belki de en sağlam golü, Rıdvan, Arda, Burak, Murat'ı kaleye gömen oyuncu Barış Atay attı.
"Tek adamlığa, faşizme, diktatörrlüğe karşıyız KARDEŞ" diye seslenen Atay, "Bu dönem geçsin sizi muhatap bile almayacağız" dedi.
İşte Atay'ın tarihe geçecek "hayır" videosu.


CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, sosyal medyada videoların yayılmasından sonra şu mesajı paylaştı:
Mesela hem hocanın, hem kalecinin, hem orta sahanın hem de santraforun Burak Yılmaz olduğunu düşün. Açıkçası ben böyle bir takım istemem…
CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan da “Şeytana uyma ‘hayır’ de” mesajını paylaştı.
Ünlü şarkıcı Haluk Levent, “Yine bana soran yok. Niye Rıdvan'a Arda'ya kızıyorsunuz. Bu bir referandum. Bırakın insanlar dilediğini söylesin. Rıdvan bana sorsaydı Hayır derdim!” dedi. Levent, sanatçı arkadaşlarına da “Atatürk fotosu koyarak ve susarak olmaz bu işler” diyerek çağrıda bulundu.
Meltem Cumbul: Aydınlık bir Türkiye için #Hayır


Oyuncular Sendikası Başkanı Meltem Cumbul, Twitter hesabından, referandumda ‘Hayır' diyeceğini açıkladı.  Cumbul, “Aydınlık bir Türkiye için #HAYIR” mesajını paylaştı.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×