Saray fedaisi Cem Küçük canlı yayında tehdit etti: Seni de bitiririm

Medyadaki Saray’ın paralı fedailerinden en ateşlisi olan Cem Küçük, Habertürk canlı yayınında Can Ataklı’yı tehdit etti.
Daha önce de farklı programlarda sık sık karşı karşıya gelen ve aralarında sert tartışmalar yaşanan Can Ataklı ve Cem küçük arasında Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu ‘Türkiye’nin Nabzı’ programında sert bir tartışma yaşandı.

“TOLGA TANIŞ, BYLOCK İSMAİL VE HANDE FIRAT GİBİ SENİ DE BİTİRİRİM” 
Can Ataklı program sırasında AKP’nin 7 Haziran seçimlerinden sonra “Ben gelirsem terör biter” diyerek 1 Kasım’da oy istediğini söyledi. Ataklı, şimdi de “Başkanlık gelirse terör biter” diyerek oy istediğini söyledi. Cem Küçük ise bunun üzerine “Sen devlet bomba patlattı mı diyorsun. Bu anayasal suçtur. Yüreğin yetiyorsa ‘Erdoğan bomba patlattırdı’ de. Ben senin ne söylemek istediğini biliyorum” dedi. Can Ataklı ise Küçük’e “Sen cahil misin, söyleneni anlamıyor musun?” diye karşılık verdi.
Stüdyoda bir anda gerilim yükseldi ve Cem Küçük, “Sen 15 Temmuz için ‘kontrollü darbe’ diyorsun. Bak seni daha önce kurtardım bu kez kurtarmam. Tolga Tanış, Bylock İsmail ve Hande Fırat nasıl bittiyse seni de bitiririm” diye bağırdı. Küçük ve Ataklı arasındaki tansiyon yükselince moderatör reklam arasına gitmek zorunda kaldı.
İşte Cem Küçük’ün Can Ataklı’yı canlı yayın sırasında tehdit ettiği o anlar:


redaktif.net

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
İhsan Güzel 2 yıl önce

Ayıp ya! böyle tehditkar konuşmalar Türk halkını yaralamaz mı?Bir insana zorla suç kabullendirilmek isteniyor.Kimin kılıcını çalıyorsunuz.Türkiyede yazar olmak suçlu sayılmak mı?Ayıp ya bir yumruklaştığınız kalmadı.Halkın karşısına çıkıp tartışman o zaman !