Sıradaki darbe atışması Akın İpek ve İ.Melih’ten!
17/25 Aralık operasyonlarının ardından sadece iktidar ile cemaatin değil, her iki tarafa yakın iş adamlarının da arası bozuldu. Fethullah Gülen cemaatine yakın iş adamlarına yapılan operasyonların içerisinde en dikkat çekici olan Koza İpek Holding’ti.  Yapılan operasyonların ardından Koza İpek’in sabi Akın İpek yurt dışına, İngiltere’ye gitmişti.
Cemaat operasyonlarının ardından İngiltere'ye giden Cemaat'in iş adamı Akın İpek, Melih Gökçek'in kendisi hakkında söylediklerine Twitter  hesabından yanıt verdi.

Gökçek'in, Ankara İncek'teki evi ile ilgili iddialar ortaya attığını söyleyen Akın İpek, Melih Gökçek'e "Sevgili abi" diye seslenerek,"Anlıyorum ki çok sıkışmışsın. Yoksa bile bile defalarca geldiğin ailemin evi hakkında yalan söylemezdin" diye karşılık verdi. Gökçek'in Pensilvanya'ya gidip "prezentasyon" yaptığını da söyleyen İpek, "Sen onları Allah cc rızası için yapmıştın. Bunu izah edebilirsin. Neden prezentasyon yaptığını da anlatırsın" diye yazması dikkat çekti.

Koza İpek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Akın İpek'in annesi Melek İpek'in, Ankara'daki evinin duvarlarını yıkma girişiminde bulunduğu da Cemaat medyası tarafından iddia edilmişti

İşte Akın İpek'in Melih Gökçek hakkındaki o açıklaması:


Odatv.com

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×