Sırf çocukların yaşamı için bile HAYIR ‘Bebeğe tecavüz’den ders çıkar mı?!
Van’da 26 Ocak'ta rahatsızlık ve kusma belirtileri üzerine anne P.T. ve erkek olan F.A. ve Y.G. tarafından Van'daki özel bir hastaneye getirilen 38 günlük bebek, doktorlar tarafından hemen tedaviye alındı.
Yaşama döndürülen bebek ardından da yoğun bakıma alındı.
Tedavi sırasında ise bebeğin kafatasında kırık, vücudunun değişik yerlerinde ısırık, sol gözünde morluk ve cinsel istismar bulgularına rastlanınca, hastane yönetimi durumu polise bildirdi.
38 günlük bebek, 22 saat sonra yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybederken, Van Emniyet Müdürlüğüne Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği tarafından ise geniş çaplı soruşturma başlatıldı.
Yapılan soruşturmalar sonucu anne P.T. ve onunla birlikte hastaneye gelen F.A ile Y.G gözaltına alındı.
Haklarında işlem yapılan şüpheliler düzenlenen tahkikat evrakı ile birlikte bugün Van Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi.
Bebek istismarı olayı ile ilgili adliye çıkartılan anne P.T. ile sevgilisi ve sevgilisinin arkadaşı F.A. ve Y.G. çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
Tutuklanan anne ve 2 kişi, cezaevine götürülmeden önce sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi.
Ancak zanlılar güvenlik gerekçesi ile getirildikleri midibüsten indirilmedi.
Uzman bir doktor araca gelerek burada sağlık kontrolü yaptıktan sonra zanlılar, getirildikleri araçla geniş güvenlik önlemleri altında cezaevine götürüldü.
Açık konuşalım: Türkiye Tayyip Erdoğan iktidarı altında çocuklara, hatta bebeklere tecavüzün sıradanlaştığı, olağanlaştığı bir ülke haline geldi.
Akıl almaz olaylar yaşanıyor. 14 yaşında bir ‘anne’nin iki aylık erkek bebeğine tecavüz ediliyor ve bebek tecavüz sonucu ölüyor!
Bu vakanın sorumluluğu, çocuk gelinlere yasal kılıf uydurmak için çırpınan, tecavüzü aklamaya uğraşan bu iktidarındır.
Sırf çocukların yaşamı için bile bu iktidar son bulmalıdır!
Önlem alın.
Bu iktidar altında çocuklar güvende değildir, çocukları korumak için özel önem gösterin.
Çocukları dinleyin ve koruyun.
Video çok şey anlatıyor, dikkatle izleyin:


redaktif.net/ odatv.com

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×