Srebrenitsalı Boşnak Anne Oğlunun öldürüldüğünü videoda gördü..
FRANSIZ TV'DE BOŞNAK SOYKIRIMI

Srebrenicalı anne Nura Alispahiç: Savaş bittikten sonra ele geçen bir video, televizyonda ilk defa yayınlanırken kayıp olan oğlunun öldürüldüğünü o videoda görmüştü. Oğlu ile birlikte sivil, silahsız 6 genç daha öldürülüyordu.

Soykırım olmadı diyenler: Bu görüntüler film sahneleri mi? 


4 Günde 8300 sivil, silahsız Bonak erkekler planlı bir şekilde öldürüldü.

Sırbistan Devlet Başkanı Vuçiç, Putin'e BM Güvenlik Konseyinde, Sırpların, Srebrebica'da Boşnaklara yaptığı soykırımın kabulü için İngiltere'nin sunduğu tasarıyı veto etti diye teşekkür ederken bu ve bunun gibi yüzlerce videoyu seyretmemiş mi?

Sırbistan aşnakanı Brnabiç, Avusturya televizyonunda, "Srebrenica'da soykırım olmadı" derken bu ve bunun gibi yüzlerce videoyu seyretmemiş mi?

Bosnalı Sırpların lideri Dodik, kendilerinin Boşnaklara yaptıkları ve Adalet Divanı Mahkemesince kabul edilmiş soykırımı reddederken bu ve bunun gibi yüzlerce videoyu seyretmediğini mi sanıyorsunuz.

Bırakın videodan seyretmeyi, kendi gözleri ile görmediklerini mi sanıyorsunuz 

Türkiye'de, yıllarca " Bosna Hersek'te soykırım olmadı, iç savaş oldu" diyenler, son yıllarda ise sesi solukları çıkmayanlar bu ve bunun gibi yüzlerce videoyu belli ki o zamanlar seyretmemişler ?!

SADECE BU VİDEO SOYKIRIM DELİLİDİR !


Kaynak: Boşnak Dünyası
 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×