Tecavüzcüler ‘evet’te birleşiyor!
 İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde yönetici olarak çalışan Ömer Akbayrak’ın referandumda HAYIR diyen erkeklerin canlarının ve ‘kadınları’nın ‘helal’ olduğunu açıklamasından sonra, sosyal medyada kendisine pek çok AKP’liden destek geldi.

Ömer Akbayrak isimli sapığa destek verenlerden biri, Kılıçdaroğlu ailesinin kadınlarının da helal olduğunu yazarak, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun ufacık torununu bile hedef gösterdi. Sadık Altunbaş isimli bu şahıs, sosyal medya hesabında, CHP’li tüm kadınların “helal” olduğunu yazdı.

 Haber görseli 
Skandal paylaşımın ardından hakkında soruşturma başlatılan Ömer Akbayrak'a destek verenlerden biri, Kılıçdaroğlu ailesinin kadınlarının da helal olduğunu yazarak, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun henüz 10 yaşındaki torununu bile hedef gösterdi.   Haber görseli
Sadık Altunbaş isimli şahıs, sosyal medya hesabında, CHP’li tüm kadınların “helal” olduğunu belirterek "Ömer Albayrak abimizi yedirtmeyiz. Kemaller bizi yolumuzdan çeviremez. Ömer Albayrak gururumuzdur. AK PARTİ'den değerli bir abimizdir. ifadeleri kulla
ndı.      
   Haber görseli
Haber görseli

Türkiye’de İslamcılarla “diğerleri” arasında bir “cihad” olduğunu düşünen ve cihad esnasında öldürmenin ve öldürdüklerinin eşlerini “cariye” yapmanın “helal” olduğunu düşünen bir IŞİD kafası yaygınlaşıyor. Bu durumun, iktidardaki kravatlı IŞİDcilerin özendirmesinden bağımsız ele alınması mümkün değil.

Bunlar “münferit” örnekler değil. İşte Türkiye bu haldeki adamların giderek daha cüretkar bir ülke haline geliyor:


redaktif.net

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×