‘Teröristler’ EVET diyor
Terör:
1. Korku salma, yıldırma.
2. Genellikle siyasal bir dava uğruna girişilen, toplumu korkutmaya, yıldırmaya yönelik her türlü eylem.

Terörist:
Terör yaratan, terör uygulayan (kimse, örgüt).
Tayyip Erdoğan, AKP’liler ve onların kuyruğuna takılan MHP’nin Bahçeli kanadı, referandum kampanyasının başından bu yana “Teröristler ve onlara destek verenler HAYIR diyor” diyerek toplumu terörize etmeye devam ediyorlar.
Ancak, referandum çalışmaları sırasına bugüne kadar EVET çalışması yapanlara yönelik tek bir saldırı olmadığı halde, HAYIR çalışması yapanlar ise bir yandan polis eliyle yaratılan devlet terörü ile, diğer yandan ise AKP ve MHP yandaşlarının fiziki saldırıları ile yıldırılmaya çalışılıyor.
Neydi terörün anlamı; Korku salma, yıldırma.
Bu saldırılar şimdiye kadar HAYIR cephesini ne korkuttu ne de yıldırdı. Ancak, bir büyük siyasi üçkağıtçılığı deşifre etmek ve hafızaları tazelemek için HAYIR diyenlere yönelik bugüne kadar uygulanan ‘terör’ yöntemine başvuran bazı EVET’çileri hatırlatmakta yarar var.
İşte onlardan bir kaçı:
Sedat Peker ‘Hayır’ diyenleri tehdit etti: Sokağa çıkan olursa onları sokakta bekliyor olacağızHAYIR videosu yaptı, tutuklandı!Bilgi Üniversitesi’nde HAYIR standı açan kadınlara tekbiri saldırı‘Osmanlı torunuyum’ dedi, HAYIR standındaki kadınlara bıçak çekti‘Evet’çi ‘AKkurt’ ‘Hayır’ çalışması yapan Sinan Oğan’a saldırdıAKP’li yönetici ‘HAYIR’ diyenleri silahla tehdit ettiAKP’liler Esenler’de HAYIR aracına saldırdı‘HAYIR’ standı açan kadınlara saldırdılar

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×