Vatanım Sensin'de  Atatürk'ten mektup var
Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa süre içerisinde ekranlarda dönmeye başladı. Daha önce 10 Kasım fragmanıyla ses getiren dizinin önümüzdeki hafta ekrana gelecek Vatanım Sensin 8. bölümünde Atatürk’ün tarihi Sivas Kongresi öncesinde silah arkadaşları ile paylaştığı mektuba gönderme yapılıyor. İşte, Sosyal medyada da çok konuşulan Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı!

Vatanın Sensin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicileriyle buluştu,Atatürk’ün mektubu duygulandırdı.Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin önümüzdeki hafta oldukça iddialı sahnelerle geliyor. Atatürk’ün tarihi Sivas Kongresi öncesinde silah arkadaşları ile paylaştığı mektubun canlandırıldığı sahneler sosyal medyada gündem oldu. Başrollerini Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’in paylaştığı Vatanım Sensin 8.bölüm fragmanında Türk halkına birlik çağrısı yapılılıyor. Çağrıyı okuyan Hilal, gözyaşlarını boğuluyor! İşte, izleyen herkesin tüylerini diken diken edecek yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar!

Vatanım Sensin 7. Bölümde; Azize, mantığını bir kenara bırakarak duygularıyla hareket ediyor! Cevdet’i bir kez daha kaybetmekle yüzleşen Azize, bu kez mantığıyla değil duygularıyla hareket eder ancak sevinci kısa sürecektir. Ne pahasına olursa olsun silahlara ulaşmak isteyen Cevdet’in verdiği karar, hem Cevdet’i hem de arkasından oyunlar çeviren Tevfik’i çok daha güç durumda bırakmıştır. Şimdi ölüm her ikisinin de ensesindedir.

Eftelya’nın ayağına dolanacağını anlayan Tevfik, önlemini alır ancak yağmurdan kaçarken doluya tutulur. Cevdet, büyük sırrının açığa çıkma ihtimaliyle karşı karşıya gelirken, bu kez ölümle burun buruna gelen Azize olur.
Kaynak : HÜRRİYET
VATANIM SENSİN SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×