Yazar, Siyasetçi Bihin Edige bizlerle
BİHİN EDİGE HALKIZ BİZ' DE
HALKIZ BİZ gazetesi giderek halkımıza mal oluyor ve her kesimden gazetemizi sahiplenen yürekli, onurlu insanlarla büyümeye devam ediyor. Yazar ve Siyasetçi BİHİN EDİGE HALKIZ BİZ'de; gündem, siyaset, kadın ve toplumsal konulardaki yazılarıyla çok yakında bizlerle birlikte olacak.  
BİHİN EDİGE' nin gazetemize farklı bir bakış açısı getireceğine inanıyoruz. Gazetemize katacağı değer tartışmasız olan BİHİN EDİGE Başkanımıza ailemize katılmasından dolayı teşekkür ediyoruz. 
Yazıları karanlığa ışık olacak. 
BİHİN EDİGE KİMDİR ..
Adana'da doğan Bihin EDİGE; İlkokulu Adana’da okuduktan sonra, ortaokul ve liseye İstanbul’da bir kolejde devam edip, yüksek öğreniminini Marmara Üniversitesi İktisat bölümünde tamamladı. Çalışma hayatına özel firmaların satış ve pazarlama departmanlarında başladıktan sonra uluslararası bir firmanın Halkla İlişkiler, Reklam ve Satış bölümlerinin bağlı olduğu üst düzey yöneticiliğini 10 sene yürüttü. Daha sonra Halkla İlişkiler, Reklam ve Organizasyon ile ilgili kendi firmasını açarak  bu seneler içerisinde aldığı eğitimler ve yaptığı araştırmalar ile ilgili olarak kişisel gelişim seminerleri vermeye ve kitap yazmaya başladı.

Kişisel gelişim üzerine binlerce konferans verdi,  bu süreç içerisinde çeşitli televizyon programları gerçekleştirdi. Halen KRT televizyonunda program yapmaktadır.
2006 yılında siyasal yaşama evet diyen BİHİN EDİGE, HYP'de (Halkın Yükselişi Partisi) MKYK üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı ve 2007 seçimlerinde bu partiden milletvekili adayı oldu. Daha sonra Yeni Parti'nin İstanbul İl Başkanlığı ve Genel Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Halen TOVAK (Toplum Hizmetleri Vakfı) Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmekte olan BİHİN EDİGE evli ve 2 çocuk sahibidir.
BİHİN EDİGE'nin Arayış ve Kontrol Kimde, Çırılçıplak, Denge, Kontrol Kimde, Haddini Bil, Nerede Hata Yapıyoruz isimli yayınlanmış kitapları vardır. 
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×