Yeni Türkiye'de uzun tüp kuyrukları! Halk perişan

Samsun’un Tekkeköy ilçesi dışında tümünde dün gece saat 03.30’dan beri devam eden doğalgaz kesintisi halkı perişan etti. Kesinti abonelere şu şekilde duyuruldu.

Karayolları’nın Tekkeköy İlçesi Kirazlık Mahallesi Derbent Mevkisi’ndeki çalışmasında doğal gaz borusuna verdiği hasar nedeniyle il geneline doğal gaz akışı sağlanamadığı öğrenildi. Doğalgaz kesintisi yüzünden kentte tüp kuyrukları oluştuğu da gözlendi.


Doğalgaz’ın ne zaman verileceğine dair resmi bir açıklama yapılmaması da kafaları karıştırırken, konuya hakim olan uzman görüşler ise şuanda borunun içindeki gazın tahliye edildiğini, bununda uzun bir süre alacağını, ardından SAMGAZ ekiplerinin şehre gazı bölüm bölüm vereceğini ifade ediyor.
17 saattir doğalgaz verilemeyen Samsun’da uzun tüp kuyrukları

Bununla birlikte, Samsun halkı SAMGAZ’ın sahibi olan ve ‘Bu milletin A… koyacağız’ sözleriyle halktan büyük tepki gören Mehmet Cengiz’e sosyal medya üzerinden büyük tepki gösterirken, bazı vatandaşlar, “Şimdi hep birlikte Mehmet Cengiz’e bu sözlerini kendisine iade ediyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundular.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×