Bu Makale
4459 Tekil
Görüntülendi.
HADDİNİ BİL SAYIN GÜLERCE, HADDİNİ BİL!..
HADDİNİ BİL SAYIN GÜLERCE, HADDİNİ BİL!..

Yorumcusu olduğu TV’de Boşnak’lar için hayasızca ağır hakaret etme gafletinde bulunan Rasim Ozan Kütahyalı’yı, Hüseyin Gülerce savunmaya başladı… Bence savunur ve savunmak zorundadır çünkü ikisi de bir zamanların en hızlı ve azılı “FETÖCÜSÜYDÜ!.. “

Kim bilir belki içlerindeki sevgi halen devam ediyordur…

Hüseyin Gülerce, “ağzından çıkanın sorumlusu kişinin kendisi. Ağzından çıkmışsa söz sonuçlarına katlanacaksın” diyordu…
Büyük laf ebesi Hüseyin Gülerce, ‘Rasim Ozan’a uygulanan linç kampanyasının ülkemizde bir örneği yok’

Yok ya, sen ve senin gibiler, işine geleni hatırlar, işine gelmeyeni es geçer bay Gülerce…

Sayın Gülerce, belki hatırlamayabilirsiniz işte size yaşanmış, ancak halen dumanı tüten bir örnek…

Bir dönem ülkemizin en fiyakalı sunucularından Güner Ümit, sunuculuğunu yaptığı Turnike programında, Alevi vatandaşlarımız için ‘mum söndü yapıyorlar’ cümlesini kullanınca büyük tepki çekmişti, TV binası taşlanmıştı... Büyüyen tepkiler nedeniyle Güner Ümit görevini bırakarak uzun süre mesleğinden uzak kalmıştı… Alevi cemaatinden defalarca özür dilese de bir daha eski fiyakalı günlerine dönememişti.

Demek ki geçmişte bu yaşanılan rezaletin bir örneği varmış değil mi Sayın Gülerce…  Bakın çok ayıp ediyorsunuz halkı kandırmak sizin yaşınızda, FETÖ sevicisi birine hiç ama hiç yakışmıyor.

Beyaz TV’de yayınlanan “Beyaz Futbol” programında, Rasim Ozan Kütahyalı kendisine yapılan şakayı “Kusturmalı Boşnak Sa..su” diye cevapladı… Kütahyalı’nın ağzından değil, makakatından çıkan bu sözleri nedeniyle kendisine yönelik tepkiler toplumun her kesiminden çığ gibi büyümeye devam ediyor. Çığ gibi büyüyen bu tepkilerden sonra Kütahyalı Beyaz TV ve Sabah Gazetesi'nden kovuldu.

Kütahyalı’nın kovulmasını içine sindiremeyen eski Fetö’cü ağabeyi Sayın Gülerce yaptığı açıklamasında şöyle buyurmuş;

“Evet, Kütahyalı’nın yaptığı ağır bir hataydı. Ben o laf için onun “ağzından kaçtı” diyorum… Çünkü o çirkin söz, Kütahyalı’nın Boşnak kardeşlerimize düşmanlığından, ırkçılığından, topluma kin ve nefret aşılamak gayesiyle çıkmadı.”

Sayın Gülerceeeee!.. Eski arkadaşınızı savunurken biz Boşnakları aptal zannetmeyin… Bizlerde okuyup yazabiliyoruz…

Arkadaşınız için ırkçı değildir diyorsunuz ya?..

Irkçı değil dediğiniz Rasim Ozan Kütahyalı İzmir’de insanlar evlerine ‘Türk Bayrağı’ ve ‘Atatürk’ resmi astı diye İzmirlileri faşistlikle suçladı…

O zaman nerelerdeydiniz, neden ortaya çıkmadınız? Kardeşim mi, biraderim mi, oğlum mu ne diye hitap ediyorsunuz bu kendini bilmeze bu söylemin, bu hareketin, topluma kin ve nefret aşılıyor diye…

Senin ırkçı değil, toplumu kin ve nefrete sevk edecek söylemler içinde olmaz dediğin bu adam toplumu kin ve nefrete sevk eden söylemleri seviyor ve söylemekten çekinmiyor...

İzmirliler için söylediklerini İzmirliler unutmadı…Amacı, İzmirlilerle Kürt kökenli vatandaşlarımızı birbirine düşürmek için tuzaklanan bu yazısını kimse ciddiye almadı….

Bir kent te evlerin balkonlarına Türk Bayrağı ve Atatürk resimlerini asmak ne zamandan beri faşistlik oldu…

Şimdi Sayın Gülerce’ye sormak istiyorum. 

Acaba bu adam köşesinde bunları yazarken terör örgütü FETÖ’nün güzel ülkemizde ihtilal yapması için zemin mi hazırlıyordu? Toplumu kin ve nefret içine sokarak iç savaş mı çıkartmak istiyordu? Şimdi savunduğunuz adamı o zaman neden eleştiremediniz.

Sayın Gülerce ben ve benim gibi düşünenler sizin tam tersini düşünüyoruz. Bu kişi Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın izniyle Beyaz TV. ye çıktım algısını yaratıyor…

Sayın Gülerce köşenizde aşağıdaki satırları yazmışsınız…

‘Açık söyleyeyim, Erdoğan’a ve AK Parti’ye olan siyasî düşmanlık, Boşnak kimliği kullanılarak yapılıyor.’

Bizlerde Kütahyalı, Boşnaklarla çok iyi ilişkiler içerisinde olan Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın arasını bozarak okyanus ötesinde yaşayan birisine hizmet etmek için böyle tehlikeli oyunlar oynuyor diye düşünüyoruz.

Bu densizi böylesine cansiperane savunduğunuza göre sizde mi aynı yolun yolcususunuz?..

Sayın Gülerce, savunduğunuz bu ahlak yoksunu kişi, Beyaz TV ekranlarından bu ahlaksız kelimeyi kullanan bu ahlak yoksunu kişiye ilk andan itibaren tepki koyan Boşnak delikanlısı Sedat Ramoviç’i günlerde hedef almış. Sosyal medya hesabından Sedat Ramoviç’i eleştiriyor. Yani hedef saptırıyor. Sedat Ramoviç ne yapmış Boşnak Halkının bu ahlak yoksunu kişinin söylediği sözleri hep gündemde tutmuş ve çok ta doğru yapmış, çünkü Boşnakların birlikte aldığı karar ile net bir şekilde anlaşılıyor.

Evet, ben anadan babadan Sancaklı Boşnak bir ailenin çocuğu olarak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdalısı olarak, bu ülkede barış ve kardeşlik içerisinde yaşayan Boşnakları aşağılayan bu densiz adamı affedenin Boşnaklığından şüphe duyarım.

Haaa size gelince, haddinizi bilin haddinizi, yanlış yoldasınız Sayın Gülerce yanlış yolda, biz Boşnaklar sapına kadar Atatürkçüyüz, sizin ve savunmaya çalıştığınız densizlik abidesi Kütahyalı gibi eski Fetö’cü değiliz, bilmem anlatabildim mi?…

Sağlıcakla kalın…
 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×