CEBECİ; "ÇİLEYİ KİMLERLE ÇEKTİYSEK,ZAFERE BİRLİKTE VARACAĞIZ"

 Son dönemlerde kulislerde adı geçen isimler üzerine gazetemize açıklama yapan İyi Parti Seferihisar İlçe Başkanı Kürşad Cebeci, Editör Ezgi Yeşil’in sorularını yanıtladı.

 

İLEYİ KİMLERLE ÇEKTİYSEK,ZAFERE BİRLİKTE VARACAĞIZ"

 

Ezgi Yeşil: Biliyorsunuz İzmir Basınında da gündem de olan konulardan biri AK Parti'den ihraç edilen Aydın Şengül'ün yakın zamanda İyi Parti'ye geçeceği iddiası İzmir siyaset kulislerde konuşuluyor olması, Şengül’ün Eylül ayının sonlarında İYİ Parti saflarına katılacağı iddia edilirken AK Parti’de meclis üyeliği yapan Ümit Cingöz isimlerin de istifa ederek Şengül ile hareket edeceği parti kulislerine yansıdığını duyuyoruz. Seferihisar eski Belediye Başkanı, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti’den Seferihisar Belediye Başkanı adayı olan, il yöneticiliği ve geçtiğimiz süreçte adı il başkanlığı için geçen Hamit Nişancı’nın da İYİ Parti’ye geçeceği iddia edildi. İYİ Parti’nin Nişancı’ya teklifte bulunduğu ancak Nişancı’nın bu teklife henüz yanıt vermediği iddia edildi. Bu isimler için neler söylemek istersiniz?

 

Kürşad Cebeci: İyi Parti Türkiye gündeminde adı geçen önemli bir parti olma yolunda ilerliyor.

İYİ Parti, milletimizin teveccühü ile gün geçtikçe iktidar yolculuğunu perçinliyor. Bu isimler gibi daha pek çok isim kamuoyunda süreç içerisinde konuşulacaktır. Bu durum İYİ partimizin Milletimiz nezdinde iktidar olacağının yansımasıdır. Ancak biz bu yola çıkarken, İYİ Partiyi kurarken, çektiğimiz zorlukları ve bize yaşatılanları daha unutmadık. İYİ Partiyi kuran her bir neferin sorumluluğu omuzlarımızda biz milletimize söz verdik, asla onları hayal kırıklığına uğratmayacağız.

Mustafa Kemal Atatürk'e ve Türkiye Cumhuriyeti değerlerine bağlı ,vatanını müdafaa etme ruhuna sahip olan herkes elbette partimize gelebilir, ancak bugün il başkanımızın da yaptığı açıklama da da yer verdiği gibi, bu bahsi geçen isimlerle ne benim ne il başkanımızın ne de üst yönetimimizin herhangi bir görüşmesi, teması olmamıştır. Spekülasyona açık ve tamamı ile bizim dışımızda bir meseledir.

 

İYİ Parti Türkiye Cumhuriyetinin son Kalesidir, Bu kuvayi milliye mücadelesini kimlerle verdi, çilesini kimlerle çektiysek, zafere onlarla varacağız, kimsenin şüphesi olmasın.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163