banner183

CHP’li Çapın; “sayın Güldoğan buyurun er meydanına!”

Çapın; "Sayın Güldoğan Türkiye’yi dünyanın en ucuz alın terinin olduğu bir ülke haline nasıl getirdiğinizi izah ediniz. Salgında, depremde, ekonomik zorluklarda devletin yapamadığını CHP’li belediyeler yaptı. Ne olacak bu ülkenin hali" dedi

 

“YANLIŞ YÖNETİMİNİZİN DİYETİNİ VATANDAŞLARIMIZA ÖDETEMEYECEKSİZİN”

Sözlerine Türkiye ekonomisinin Cumhuriyet tarihinin en kötü döneminden geçtiğini belirterek başlayan Çapın, “sayın Güldoğan sizinle beraber esnaf ziyareti gerçekleştirip, kahvehane toplantılarına birlikte katılalım, dünyadan bir haber olarak yaşadığınız fanusunuzdan belki çıkarsınız. Derinleşen ekonomik kriz ve yoksulluk nedeniyle artan sorunları Bornovalı hemşerilerinizden dinlersiniz. Yoksulluk sınırının altında yaşamaya mahkum edilen ve yokluğu bu ülkenin kaderi haline getirmenize isyan eden yurttaşlarımızın sesine belki kulak verirsiniz. Sayın Güldoğan Türkiye’yi dünyanın en ucuz alın terinin olduğu bir ülke haline nasıl getirdiğinizi de izah ediniz. Artan işsizliği, hayat pahalılığını, düşen alım gücünü, 5 bin 323 liraya çıkan açlık sınırının nedenlerini en az yurttaşlarımız kadar ben de sizden dinlemek isterim. Yanlış yönetiminizin diyetini vatandaşlarımıza ödetemeyeceksiniz ve bir yıl sonra sandıklarda yerle yeksan olacaksınız” dedi.

“BUGÜN SOKAĞA ÇIKMAYA CESARETİNİZ VAR MI?”

CHP’li Belediyelerin salgın dönemi başta olmak üzere tüm engellemelere rağmen halkın ihtiyaçlarını karşılamak adına seferber olduğunu dile getiren Çapın, “CHP’li Belediyelerimiz Türkiye’nin dört bir yanında katılımcı, insan odaklı ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla hizmet üretiyor. Salgında, depremde, ekonomik zorluklarda devletin yapamadığını CHP’li belediyeler yaptı. Vatandaşlarımız kışı geçirdi ama yediği ayazı unutmadı. Fahiş zamlar sonucu faturasını ödeyemeyen yurttaşlarımız elektriğinin kesilmesini ve ihtiyaç sahipleri için CHP’li belediyelerin bağış toplamasının yasaklanmasını aklına kazıdı. Sayın Güldoğan hiç merak buyurmayın. Bornova’mızın sokaklarında, yollarında yaşanan sıkıntılar ivedilikle çözülür, çözülüyor. Haberiniz var mı? Bornova’mızda Türkiye’ye örnek olacak bir asfalt şantiyesi kuruldu. Bornova’mızda yol problemi kalmayacak. Peki bugün sizin sokağa çıkmaya cesaretiniz var mı? Varsa buyurun er meydanına” dedi.

  
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163