Gelecek Parti İzmir’de bir istifa daha

Sadece görevinden değil parti’dende istifa ettiğini açıklayan Atar,zehir zemberek bir açıklama yaptı.

Atar,istifa gerekcesini şöyle açıkladı;

 

Güven, Huzur, Gelecek” hedefi ve inancıyla, şehrimizi, ülkemizi ve vatandaşlarımızı refah seviyesi yüksek yarınlara taşımayı hedefledik. Kurucu İl Yönetimi arasında yer alırken, başlangıçta sahip olduğum coşku, motivasyon, inanç ve aidiyet duygusu ne yazık ki artık bulunmamaktadır.

 

İlk günden itibaren özveri ile devam ettirmekte olduğum çalışmalarda, tüm olumsuzlukları görmezden geldim. Ama şahsi çıkarlarla, entrikalarla, ayrıştırmayla daha başlangıçta bu kadar mücadele edilmesi hayal kırıklığı ve güvensizlik yaratmaktadır. Güvensiz bir çalışma ortamında verimlilik, başarı aranamaz!

 

Bugün kirli siyasete, ranta, kutuplaşmaya karşı dik durmak ve birlik, beraberlik içerisinde güçlü yarınlar için üretmek için çıktığımız yolda liyakat önceliği ortadan kalkmıştır. Büyük emek ve ortak çalışmalar neticesinde fark yaratan başlangıçla çıktığımız yolda kişisel çıkarlar uğruna etik olmayan parti içi kişisel hatalar ve gruplaşmalar bu yolda artık yürüyemeyeceğimi göstermiştir.

 

Genel merkez, şehrimizin kültürünü, bileşenlerini, dinamiklerini bilen ekibi ortadan kaldırma hatası ile İzmir’deki mücadelemizi zedelemiştir. İzmir’in demokrasi tutkunu, özgür ve özgün bir şehir olduğunu unutmamalı, Ankara’dan yönetilebileceği anlayışından vazgeçmelidir.”

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163