Hakan Senoyar durmak bilmiyor

Senoyar şöyle dedi; 'Öncelikle mutfakta büyük emek veren İlçe sekreterimiz ve yönetim kurulu üyelerimiz,kadın kollarımız,Eğitim komisyonumuz "Çocuklar geleceğimizdir" projesine emek verenleri yürekten kutluyorum. Köy köy dolaşıp köylerin bütün çocuklarını (önceden sayılarını, yaşlarını, cinsiyetlerini öğrenerek) sevindirmek, onlara küçük mutluluklar yaşatmak, annelerle söyleşmek, köylülerin sorunlarını dinlemek, sevgiyi paylaşmak,bizim için çok  değerlidir.' dedi.

 

Senoyar'a İzmir milletvekili K.Okyay Sındır,İl Başkan Yardımcısı Cansu Malatyalı ve Tire Beldiye Meclis üyeleri ile birlikte, Yönetim kurulu, Kadın kolları ve Eğtim komisyonu üyeleri eşlik etti.


 


Cumhuriyet Halk Partisi Tire İlçe Başkanlığı, ‘Çocuklar Geleceğimizdir’ projesi kapsamında Tire’nin Çeriközü mahallesindeki 85 çocuğa ayakkabı, kıyafet, Nutuk ve okuma kitabı hediye etti.

 

Programa Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Tire Belediyesi Meclis Üyesi Yalçın Kaya, Çeriközü Mahallesi Muhtar İsmail Tetik, Cumhuriyet Halk Partisi Tire İlçe Başkanı Hakan Şenoyar, yönetim kurulu üyeleri ve köy sakinleri katıldı.

 


Köy Meydanında yapılan hediye dağıtımında  çocuklara tek tek Başkan S
enoyar'ın isimleri ile hitap ederek sahneye davet ettigi etkinlikte,Milletvekili Kamil Okyay Sındır başta olmak üzere katılımcılar tarafından hediyeler dağıtıldı.


 


Köy sakinleri ile de bir araya gelen Milletvekili Kamil Okyay Sındır, köylünün sorunlarını ve taleplerini dinleyerek sohbet etti.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163