Sadık Yıldız CHP Bornova Gençlik Kolları Başkanlığına adaylığını açıkladı

Sadık Yıldız, 'birlikte #Yeniden başlıyoruz'

 

CHP Bornova Gençlik Kolları Başkanı Sadık Yıldız, bir dönem daha Bornova Gençlik Kolları Başkanlığa talip olduğunu sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyurdu. Yıldız Adaylığını şu sözlerle duyurdu,  'Bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla gençliği savunma ve temsiliyet anlamında, sizlerle birlikte omuz omuza mücadele etme kararlılığıyla, zaptedilememiş son kale olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin yılmaz genç neferleri ile birlikte #Yeniden başlıyoruz'...!


Sadık Yıldız ikinci defa CHP Bornova Gençliğinin Başkanlığına aday olduğunu şu sözlerde sosyal medya hesabından duyurdu; 


GENÇLER COŞARSA UYUMAZ BU KENT !!

 

Azim ve kararlılıkla #Yeniden başlıyoruz.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Bornova İlçe Örgütü ve Kamuoyuna Duyuru;

9 Aralık 2017 tarihinde Bornova’nın azimli,Yılmaz gençlerinin teveccühü ile yol arkadaşımla birlikte böylesine onurlu bir göreve getirildik. Kaybalon gençlik heyecanını geri getirdik ve gençlerin bağımsız,özgür iradesiyle, boyun eğmeden siyaset yapma şiarıyla iki yıl boyunca çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Gençlerin aktif siyasette yer alması,özgür düşünceleri ile baş koyduğumuz bu onurlu dava da söz hakkının olması gerektiği düşüncesi ile gerek genel ve yerel seçimlerde, gerek parti içi yarışlarımız da

gençliği en iyi şekilde temsil etmek için yoldaşlarımız ile mücadelemizi verdik ve başardık.

Her zaman Türk Gençliğine yakışır, Mustafa Kemal devrimlerinin ışığın da yolumuza devam ettik.

Partimizin demokrasi ateşini yaktığı ve iktidara emin adımlarla yürüdüğümüz bu günlerde gelen talep ve teveccühler doğrultusunda Cumhuriyet Halk Partisi Bornova Gençlik Kolu Başkanlığı’na #Yeniden adayım !! Bu adaylık başlı başına bir onurdur. Çünkü Cumhuriyet Halk Partisi nasıl herhangi bir parti değilse,Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları da öyle alelade kurulmuş bir gençlik organizasyonu veya yan Kolu değildir. Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları bu ülkeyi kuranlar,kurtaranlardır. Cumhuriyet devrimlerini yapanlardır. Emperyalizme meydan okuyanlardır. İşte böylesine onurlu bir mektepte yetişmenin gururunu tüm örgütüm ile yaşıyorum. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz teveccüh ve birlikte mücadele ruhundan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.

Bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla gençliği savunma ve temsiliyet anlamında, sizlerle birlikte omuz omuza mücadele etme kararlılığıyla, zaptedilememiş son kale olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin yılmaz genç neferleri ile birlikte #Yeniden başlıyoruz...!

Bizlerle beraber bu demokrasi ateşini yakacak arkadaşlarıma da başarılar diliyorum..

#yine #yeni #yeniden

#Başkabirhikaye

#CHPHepimizin

CHP Bornova Gençlik Kolu Başkanı ve Başkan Adayı

Sadık YILDIZ

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163