YÜCEL’DEN VALİ AYYILDIZ’A VEDA ZİYARETİ

4 yıldır İzmir Valisi olarak görev yapan Erol Ayyıldız’ın yayınlanan kararname ile Eskişehir’e atanması sebebiyle Vali Ayyıldız’ı ziyaret eden CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Ayyıldız’ın İzmir’de herkesle uyum içinde çalışmayı başarmış, kapısı herkese açık olan bir devlet adamı olduğunu ifade ederek, şunları söyledi;

 

VALİMİZİ OLUMLU TAVRIYLA HATIRLAYACAĞIZ

Sayın Erol Ayyıldız 4 yıldır İzmir’e hizmet eden, her konuda rahatça ulaşabildiğimiz bir devlet adamıydı. İzmir’e devletin valisi olarak hizmetleri oldu. Özellikle kurumlar arası uyuma, kentin huzuruna yönelik gösterdiği çabalar gerçekten önemliydi. Sayın Valimize verdiği emekler ve İzmir’e katkıları için çok teşekkür ediyoruz. Kendisinin yeni görev yeri olan Eskişehir’de de başarılı olacağına inanıyorum. Valimize Eskişehir’de başarılar diliyorum. İzmir, kendisini her zaman yaptığı hizmetler ve olumlu tavrıyla hatırlayacaktır.

 

İZMİR’İN YERİ ÖZEL OLACAK

İzmir Valisi Erol Ayyıldız’da ziyaret sebebiyle Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve beraberindekilere teşekkür ederek “4 yıldır görev yaptığı İzmir’in meslek hayatında çok özel bir yeri olduğunu” ifade etti. Ziyaretin sonunda Yücel, Vali Ayyıldız’a Atatürk tablosu hediye etti.

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×