.

CHP İzmir Karabağlar Belediye Başkan Adayı Kim Olmalıdır ? anketimiz başlamıştır. Karabağlar ilçesinde yapılan görüşmelerde aday olması muhtemel kişiler tespit edilerek ankete isimleri yazılmıştır. Anket 20 Nisan 2013 günü saat 24:00'de sona erecektir. 

Anket hakkında Bilgi : 

IP numarası aynı olan ağ bağlantılı bilgisayarlardan kullanılan farklı bilgisayarlardan gelen oylar bir oy olarak kabul ediliyor. Farklı yöntemlerle IP değiştirerek kullanılan oylar da tespit edilerek bu kullanılan korsan oylar tarafımızca düşülecektir. Bilgi çağının olanaklarını kötüye kullananların halkın kanaatlerinin önüne geçmesine asla müsade etmeyeceğiz. Bu anlamda bu tür yöntemlere başvurulmaması önemle rica olunur. Bu anlamda halkın nabzını tutmakta yansız ve tarafsız olmakta kararlıyız.

Bu sebeplerden dolayı, kamuoyu ve okurlarımızın yanlış bir anlaşımına neden olmamak için açıklama yapma ihtiyacı duyduğumuzu belirtir, Gazetemizin halkın kanaatlerini önceleyen siyaset anlayışının bir yansıması olan bir anketin farklı şekillerde değerlendirilemeyeceğini, halkın kanaatlerini anketleri yönlendirerek etkileyebileceğini zanneden bazı  kişilere ise meydan vermeyeceğimizi, tarafsız ve yansız bir şekilde anketi sonuçlandıracağımızı kamuoyunun takdir ve bilgisine saygı ile sunuyoruz. 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
mehmet şengör 4 yıl önce

sıtkı kürümün belediye çalışanları taaruz etmiş buraya anlaşılan, karabağlar'daki en güçlü aday fahri elmas'tır

Misafir Avatar
serhat AKIN 5 yıl önce

karabağlardaki değişimi görmemek haksizlik olur tabiki sitki kürüm

Misafir Avatar
EKREM İLHAN 5 yıl önce

yeni ilçe oması ve bu ilçeye çok başarılı hizmette bulunan sayın sıtkı kürüm'ü tekrar başkan olarak görmek istiyorum.partimize ve karabağlara hayırlı olsun.

Misafir Avatar
esra barbaros 5 yıl önce

sıtkı kürüme kimse haksızlık etmesin izmirin en büyük ilçesi karabağlara büyük emekleri olmuştur ki yeni bir ilçe olmasına rağmen yinede büyük başarıları var yeniden aday olmasını ve kazanmasını diliyorum...

Misafir Avatar
Derdi belli oldu 5 yıl önce

resmen polat manduz sitki kurum cekismesi.boyle cirkinlik olmaz.sen ilce baskanisin haddini bilmelisin

Misafir Avatar
Gönül sever 5 yıl önce

kesinlikle ve kesinlikle yandaş bir oylama bu.oy veriyoruz oy sayısı yukseliyor 10 dakika sonra verilen oylar geri düşüyor.birileri kendi altını korumaya almak için özel yaptırtmış adeta

Misafir Avatar
OYLAMA İNCELENMELİ 5 yıl önce

arkadaşlar
nasil oluyor bi̇lmi̇yorum ama ...akşam oyu
örneği̇n 100 olan bi̇r adayimizin sabah olmadan bi̇rden 150 oy bi̇rden artmiş..bence böyle birşey olmaz...gün içinde tek tek oy alıyorken cogu adaylarımız..bazı adaylar sanırım ucuyorlar..haksız rakebet olmasın..karabağlar da erkan buyukkaya yakışır.sistem incelenmeli..

Misafir Avatar
M.HAYIR 5 yıl önce

devrici,demokrat ve aydin arkadaşlar kişileri hedef alip bu iyi bu kötü mantiğiyla adam fetişizmi yapmiyalim siyaseti birlarda ve kapali salonlarda kişiler endeksli kurtarici adam aramiyalim.siyaseti sokağa halka indirgiyelim kadinlar geçler ve öteleştirlen halkla yapalim hayati yeniden örgütliyelim ve kimsnin adami değil halkin adami olalim birakalim lideri halk seçsin...