'Bir Kira Bir Yuva'ya destek!

Kahramanmaraş’ta yaşanan iki büyük depremin ardından depremzedelerin barınma sorununa çözüm bulmak için İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı 'Bir Kira Bir Yuva' kampanyası için Halk TV’de bağış gecesi düzenlendi.Sanat, spor, edebiyat ve siyaset dünyasından birçok ismin katıldığı gece İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.

İzmir’de kurulu bulunan Tekinalp Şirketler grubu kampanyaya destek verdi.Tekinalp Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Rojda Tekinalp İzmirde bulunan Balçova selway outlet alışveriş merkezi ve maja life Çeşme  oteli adına 100.000 TL bağışladı.

Şirketten yapılan açıklama da” Depremin yaralarını sarmak için tüm Türk halkının seferber oldu.  Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bütün zorlukların devlet ve millet bir olarak aşacağız. Biz tekinalp şirketler grubu olarak depremin ilk gününden itibaren yardım tırlarımızı tüm deprem bölgelerine ulaştırdık. Var olan otellerimizde de depremzedelerimizi ağırlamaya onlara bir nebze olsun can olmaya devam ediyoruz.”denildi 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163