CHP İZMİR İL BAŞKANI YÜCEL; İZMİR'E İHANET EDİLMESİNE İZİN VERMEYECEĞİZ
CHP İZMİR İL BAŞKANI YÜCEL; İZMİR'E İHANET EDİLMESİNE İZİN VERMEYECEĞİZ


Halkız Biz/ 31 Mart yerel seçimler yaklaştıkça, siyasi partiler arasında polemikler artmaya başladı.

AKP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci'nin "İzmir'i dünyaya pazarlayacağız" ifadelerini, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, sert sözlerle eleştirdi.

Deniz Yücel twitter hesabından, "Sayın Zeybekçi; İzmir’i dünyaya pazarlayacağız demiş. 


İstanbul'u pazarladınız, Ankara'yı pazarladınız, sonra ihanet ettik dediniz, İzmir'i pazarlamanıza ve İzmir'e ihanet edilmesine izin vermeyeceğiz" notunu paylaştı.

NİHAT ZEYBEKCİ NE DEMİŞTİ? HATIRLAYALIM
AKP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, basın mensuplarıyla bir araya geldiği toplantıda şunları söylemişti, "Bir de bir İzmir hikayesi peşindeyiz. Dünya, dünyadaki gelişmeler, bölge, bölgedeki gelişmeler, ülkemizin yönelimleri, önümüzdeki 5-10-25-50 yıllık öngörüleri ve bunun dışında İzmir’in hikayesi. Ana hikaye yani. Hikayemizi net bir şekilde ortaya koymamız lazım. İzmir’i pazarlayacağız. Nereye? Dünyaya pazarlayacağız. Elinde ürün varsa ve dünyada alıcın yoksa, pazarlayamıyorsan kime yarar ki ne yaptığın. Nelere dikkat ettiğini de gayet iyi biliyoruz. Her alandaki yatırımcıların nasıl bir şehir, çevre hassasiyeti, ulaşılabilirlik istediğini iyi biliyoruz. İzmir’in hedeflerini böyle koymak zorundayız. Yoksa İzmir ile ilgili dedi kodu ya da isim zikretmeyeceğim” ifadelerini kullanmıştı.

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163