CHP Karşıyaka Anketi başladı
Karşıyaka ilçesinde yapılan görüşmelerde aday olması muhtemel kişiler tespit edilerek ankete isimleri yazılmıştır. Anket 30 Nisan 2013 günü saat 24:00'de sona erecektir. 

Anket hakkında Bilgi : 

IP numarası aynı olan ağ bağlantılı bilgisayarlardan kullanılan farklı bilgisayarlardan gelen oylar bir oy olarak kabul ediliyor. Farklı yöntemlerle IP değiştirerek kullanılan oylar da tespit edilerek bu kullanılan korsan oylar tarafımızca düşülecektir. Bilgi çağının olanaklarını kötüye kullananların halkın kanaatlerinin önüne geçmesine asla müsaade etmeyeceğiz. Bu anlamda bu tür yöntemlere başvurulmaması önemle rica olunur. Bu anlamda halkın nabzını tutmakta yansız ve tarafsız olmakta kararlıyız.

Bu sebeplerden dolayı, kamuoyu ve okurlarımızın yanlış bir anlaşımına neden olmamak için açıklama yapma ihtiyacı duyduğumuzu belirtir, Gazetemizin halkın kanaatlerini önceleyen siyaset anlayışının bir yansıması olan bir anketin farklı şekillerde değerlendirilemeyeceğini, halkın kanaatlerini anketleri yönlendirerek etkileyebileceğini zanneden bazı  kişilere ise meydan vermeyeceğimizi, tarafsız ve yansız bir şekilde anketi sonuçlandıracağımızı kamuoyunun takdir ve bilgisine saygı ile sunuyoruz. Adaylarımıza da teşekkür ediyor başarılar diliyoruz.  

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
huseyin 4 yıl önce

karşıyakanın ve tüm sıkıntılarını çözeçek ve gerçekbir karşıyaka yarataçak olan müjdat ünsalana testeklerimiz tamdır.1500 aşkın oy potansiyelimizle başkanımıza tam destek adam gibi adam oldugu için beklentimiz yok kişilikli onurlu ve çalışkan başkaları gibi rant peşinde koşmaz işini ve karşıyakayı candan ve yürekten sever.

Misafir Avatar
kaf sin kaf 5 yıl önce

karşıyaka belediye başkanlığına onurlu kişiliği,sağlam duruşu, çalışkan yapısıyla ali engin yakışır..

Misafir Avatar
cem ünsal @İsmail kalan 5 yıl önce

şimdiden tebrikediyorum karşıyakayı cihan türsenle chp oy oranıyüzde 75 hayırlıolsun tüm sosyel demokratlara

Misafir Avatar
ERCAN ÇELİK 5 yıl önce

başkannnnnnn cihat tursennn

Misafir Avatar
samim kaya 5 yıl önce

sadece sandıkta chp'ye oy atan bir vatandaşım, şu an yaşım 47. cihan türsen'in kişiliğini ve duruşunu o günlerden hatırlayan biri olarak tekrar bu görevi başaracağına inanıyor ve kendisini destekliyorum. cihan türsen başkan olmalı.

Misafir Avatar
ÖRNEKKÖYDEN,TİMUR YILMAZ..... 5 yıl önce

bu güzel karşiyakamiza güzel insan,akilli vede bi̇lgi̇li̇ başkanlarimdan sayin ci̇han türsen yakişir.....seni̇ tekrar başkan olarak görmek i̇styi̇yoruz başkanim.....cevat durak sen gi̇t ....musatafa erdem,le mütahi̇tli̇ge devam et .....

Misafir Avatar
M. Aydın @hüseyin yenigün 5 yıl önce

cihan türsen'e bayraklı yolunu niye gösteriyorsun ki? adam orada oturmuyor orada iş yeri yok. cihan bey olacağına serpil hanım oraya gitsin. çok kısa bir süre öncesine kadar belediye başkan yardımcısıydı.

Misafir Avatar
ismet yılmaz 5 yıl önce

bende ibrahim yılmazın oglu oalarak cihan türseni sonuna kadar destekliyorum