CHP'li Kadınlardan Bayramda anlamlı ziyaretler
Her Bayramda özellikle huzurevi ziyaretlerini aksatmayan Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Kolları üyeleri, bu bayram öncesi de Gürçeşme Zübeyde Hanım Huzurevi'ni ziyaret ederek yaşlılarla sohbet ettiler.
Gürçeşme Huzurevi ziyaretine Buca ve Konak İlçe Kadın Kolları da eşlik ettiler.


CHP İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Nurşen Balcı, “Kurban Bayramı öncesi yaşlılarımızın bayramını kutlamak istedik. Onların yalnız olmadığını sürekli yanlarında olacağımızı ifade ettik” dedi.


CHP Kadın Kolları üyeleri, daha sonra Huzur Evi’nde kalan yaşlıların tek tek ellerini öperek, çiçek verdiler.

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Balcı "Yaşlılarımızın ellerinden öptük, bayramlarını kutladık. Her fırsatta huzurevlerine ziyarette bulunuyoruz. Büyüklerimizle oldukça samimi ve yakınız. Bizleri gördükleri zaman çok mutlu oluyorlar sohbet ediyoruz. Biz de onları gördüğümüz zaman çok mutlu oluyoruz. Onlarda bizim annelerimiz, babalarımız. Bizlerle sevinçlerini, kederlerini, sorunları paylaşıyorlar. Onlara daha rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürmelerini sağlamak öncelikle sosyal devletin  görevi ancak bu konuda ne kadar başarılı olduğu gördüğümüz kadarıyla oldukça düşündürücü."


Ziyaretten duydukları memnuniyetleri dile getiren huzurevi sakinleri de, Başkan Nurşen Balcı'ya ve kadın kolları üyelerine teşekkür ederek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na selamlarını ilettiler.

CHP Kadın Kolları İzmir İl Başkanı Nurşen Balcı "CHP iktidarında daha geniş bir sosyal devlet kurarak yaşlılarımızın geri kalan ömrünü sağlıklı ve huzur içinde geçirmelerini, ayrıca gençlerimizin, kadınlarımızın, işçimizin memurumuzun  her kesimden vatandaşımızın daha kaliteli daha rahat bir yaşama kavuşmasını sağlayacağız" dedi.


CHP İl Kadın Kolları Üyeleri daha sonra Karşıyaka'da bulunan Karşıyaka Zübeyde Hanım Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile İzmir Karşıyaka çocuk yuvasını ziyaret ederek burada da yaşlı ve çocukların bayramlarını kutladılar ve çocuk yuvasında hediyeler dağıtarak çocukları sevindirdiler. 

Karşıyakadaki ziyaretlere Karşıyaka ve Çiğli Kadın Kolları Başkan ve üyeleri ile Kadın Kolları MYK yedek üyeleri  Aysel Aksoy ile Meltem Ergün, Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslna'ın eşi Ergül Arslan'da katıldı.   
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×