Sinema oyuncusu Filiz Taçbaş Foça'daki çiftliğini atalık tohum üretilsin diye GEMA Vakfı'na tahsis etti2007 yılında yüksek puan elde ederek, millî takım elemelerine girmi
ş, millî forma giymiş olup, aynı zamanda gazetelerde tenisle ilgili yazılar yazmaktadır. 2023 Türkiye genel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'nden İzmir milletvekili aday adayı oldu.


 


Taçba
ş aynı zamanda bir çevrecidir de, el attığı ortamlar yeşerir onunla, foça'daki evine yolu düşenler önündeki mezbeleliği nasıl yemyeşil bir park hailne getirdiğini bilir.

 Bugün Gema Vakfı Genel Ba
şkanı Şener Kilimcigöldelioğlu ve Başkan Yardımcısı sevgili dostum Ayşegül İnceoğlu ile birlikte Filiz Taçbaş'ın Gema Vakfına atalık tohum üretilmek üzere tahsis ettiği Foça'daki çiftliğinde buluştuk.


Evet evet yanlı
ş duymadınız sinema ve TV dizi sanatçısı Filiz TAÇBAŞ Foça Ilıpınar yakınlarındaki 10 dönümlük arazisini Atalık tohum üretmek üzere GEMA Vakfı nın kullanımına tahsis etti ve bu konuda bir protokol imzaladı.


 

Sanatçı Filiz Taçbaş "arazimi böylesine faydalı bir üretime verdiğim için cok mutluyum," derken, GEMA Vakfı Genel Başkanı Şener Kilimcigöldelioğlu ise yaptığı konuşmada "tüm gucümüz ile tohum üretip dağıtmaya devam edjyoruz ve edeceğiz. Arazisini bize tahsis eden sanatçıımıza şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.

 

Böylece Gema Vakfı'nın atalık tohum üretme merkezleri Salihli ve Urla ile birlikte üçe çıktı. 


Haber: Esat Erçetingöz
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163