Tugay'dan Kent Konseyi'ne projeleri uygulama garantisi

Tugay'dan Kent Konseyi'ne projeleri uygulama garantisi


CHP Karşıyaka Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay, yıllarca birlikte çalıştığı Kent Konseyi üyelerine garanti verdi. Tugay, "Projelerinizi uygulamaya koymak, boynumun borcu olacak" dedi.Aday olduğu ilçenin sokaklarını arşınlamayı sürdüren Cemil Tugay, yıllarca birlikte görev alıp proje ürettiği Karşıyaka Kent Konseyi'ni de ziyaret etti. İçlerinden bir üyenin belediye başkan adayı yapılmasının onurunu yaşadıklarını dile getiren Kent Konseyi Başkanı Selman Boyacıoğlu, "Her zaman arkanızdayız. İsteğimiz bizden ve yaptığımız projelerden yararlanmanız" diye konuştu. Kent Konseyi Yönetim Kurulu üyelerinden yaptıkları projeler hakkında bilgi alış verişinde bulunan Başkan Adayı Tugay, duygulu anlar yaşadığını belirterek, şunları söyledi: "Bu salon ve üyeler benim için çok kıymetli. En büyük destekçim eminim ki sizler olacaksınız. Sizlerle her zaman el ele, gönül gönüle olacağız. Bu kadar güzel insanın yaşadığı, bu dünya güzeli ilçeyi daha güzel hale getirmek için güçbirliği yapmalıyız. Belediyenin her türlü imkanı, olanağı size açık olduğu gibi projelerinizi uygulamaya koymak da boynumun borcu olacak."   KARSAV'da türkü ziyafeti
Tugay, Kent Konseyi ziyaretinin ardından Karşıyaka Kültür, Sanat Eğitim Vakfı (KARSAV)'nın Türk Halk Müziği Korosu Konseri'ni dinledi. Şefliğini Türk Halk Müziği Sanatçısı Mustafa Özcan'ın yaptığı konser öncesi konuşan Tugay, çok özel bir ilçede çok anlamlı bir görev aldığını belirterek, "Bu ilçenin özel insanlarına hizmet etmek üzere yola çıktım. İlçemizi en temiz, en güvenli ve en refah ilçe yapmak için çalışacağım. Hepinizin desteğini bekliyorum" diye konuştu.

KARSAV Başkanı Ahmet Diker de,  "Karşıyaka'yı eğitim, kültür ve sanat kenti yapacağına inandığım Sayın Cemil Tugay'a bizlerle birlikte olduğu için teşekkür ediyoruz" dedi. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163