Yetenekli Provakatör Bayan Şirin 'Gavur İzmir' diyerek geri döndü
Sosyal medya hesabında, “Neden hiç İzmir’de patlama olmuyor” diye yazan “Yetenekli Bayan Şirin” bu kez “KAMUOYUNA” açıklamasıyla geri döndü. 
REDaktif‘ten Hicran Aygün’e ağlayarak, “Vallahi işyerinde açık unutmuşum, o lafları ben yazmadım” diyen Elif Şirin, ağız değiştirerek paylaşımın kendisine ait olduğunu, ama maksadının “masum” olduğunu duyurdu; İzmir’in “gavurluğundan” yine dem vurup, esas mağdur olarak kendisini ilan etti!..

“Ben sadece soru sordum” diye kendini savunan ve bir “hukukçu” -belki de enteresan akrabası- tarafından yazıldığı belli olan açıklama metniyle Hicran Aygün’e söylediklerinden de çark eden Elif Şirin, açıklamasını, “Biz Milletiz Türkiye’yi Teröre Yedirmeyiz” diye bitirdi.

Medyada sadece Hicran Aygün’ün ulaştığı Elif Şirin’in açıklamalarını yayınladık, kamuoyu nezdinde özür dileyeceğini söylemişti, yapacağı “özür” açıklamasını bekledik. “Özür açıklaması” yerine, sosyal medya hesabını tekrar açarak, profil resmine Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafını yerleştirip, AKP’li bir hukukçunun kaleminden çıktığı belli olan hamasi bir sözde “özür” metni yayınladı. Hicran Aygün bu açıklamanın arkasından kendisine tekrar ulaştı; bu sefer konuşmak istemediğini, “Keşke o açıklamaları da yapmasaydım” diye belirtti.

Nefret söylemi içeren tüm sosyal medya paylaşımlarını silen ve utanmazca “Başörtülü olduğu için saldırıya uğradığını” yazabilen bu kadın, iktidarın insan malzemesinin tipik bir örneği aslında.
Ağlayarak anlattıklarına REDaktif‘te yer verirken, onun da bir söz hakkı olduğunu düşünmüş, dilemesini beklediğimiz “özür”e bir kıymet vermiştik.
Ne yazık ki, karşımıza yeni bir “Kabataş Gelini” vakası çıktı!..

Evet, benzerlik çok bariz.
Öyle ki, ayak üstü beş yalan söyleyebilen “Yetenekli Bayan Şirin” de “yüksek rakımlı mevkide” birinin akrabası.
 
Evet, “Yetenekli Bayan Şirin”in, İstanbul Başsavcısı İrfan Fidan’ın akrabası olduğu belirtiliyor.
İrfan Fidan, 15 Temmuz Darbe Girişimi dosyasına bakarken İstanbul’a başsavcı olarak atanmıştı.
Enteresan bir ilişki olması bakımından, İrfan Fidan’ın kardeşi ‘FETÖ’den açığa alınmıştı.
Elif Şirin’in ise Fidan’ın kuzeni olduğu belirtiliyor.

Bu karmaşık ilişkilerin bir tarafına, şimdi “İkinci Kabataş Vakası”nın kadın kahramanı Elif Şirin oturuyor ve “Türbanlı” olduğu için mağdur edildiğini öne sürüyor.
Her naneyi yiyorlar ve yine “mağdur” onlar oluyor!..
E haliyle, soruyoruz: İzmirliler deri elbiseleriyle gelip üzerine idrar da yapmışlar mı?

Elif Şirin meselesini incelemeye devam edeceğiz!..
Kaynak : redaktif.net

 veya aşağılama değildir. Biz birlikte Türkiye'yiz! 
Hesap kapalı olduğu için son dönemde hakkımda çıkan haberlere ve yorumlara cvp veremedim. Resimleri kullanılan başı açık bayan ben değilim. Bu olaydan sonra ismimle açılan sayfalar hesaplar ve o hesaplardan paylaşılanlar bana ait değildir.Bu açıklamanın dışında herhangi bir yerde herhangi bir ifadem yoktur.
Gelelim, 'yoksa gavur gavura rahat rahat yaşıyorlar mı' yorumuna; gavur İzmir tabiri sahsımın kullandığı bir itham değil, tüm Türkiye'nin bölgenin rahat yasantısından dolayı genel olarak kullandığı bir tabirdir. 
İzmir'li bir çok yakınım, aile dostum, arkadaşım var, bu süreç içinde hedef gösterildiğim ve linç edilmeye çalışıldığım için çok zor durumda kaldılar. 2-3 yılda bir gittiğim Osmanlı Yadigarı İzmir ve yanında kaldığım dostlarım; sözlerim yanlış anlaşıldığı için, hedefinden saptırıldığı için ve sizleri zor durumda bıraktığım için çok üzgünüm.
Hedef gösterilmemim nedenleri aslında çok basit, başötülü oluşum...Yapılan yorumlara bakınız, kin ve nefreti o zaman görürsünüz. Örneğin ' Ben olsam Türkiye'ye Ramazan'da saldırırım, İftar saati Türk güvenlik güçlerini "mayışmış, aç, susuz ve yorgun oluyor ' diyen bir köşe yazarı benimle ilgili yazısında sürekli başörtülu kadın diye vurgu yapıyor, yaptıkça yapıyor. Hakkımda kötü söz, fiil ve davranışta bulunan kişilerin amacı İzmir'i savunmak değil, başörtüsünü kötülemektir.
Bu sırada, her hangi bir örgüte üyeliğim, her hangi bi siyasi oluşumla organik bağım yoktur, ama 15 Temmuz gecesinde nöbet tutmaya gönüllü biriyim. Devletimin, Milletimin, Bayragımın ve Din'i İslamın yanındayım.
Güzel Türkiye'min güzel insanlarıyla el ele verip terörü birlikte yeneceğiz, terörün doğusu batısı yoktur, rengi yoktur, biz birbirimizle uğraşırken bizi öldürüyorlar farkında mısınız ??
Beni istediğiniz kadar hedefe koyabilirsiniz sorun değil, günlerdir kamu oyunu meşgul ettiğim için üzüntü içinde olduğumu belirtmek istiyorum.
Biz Milletiz Türkiye'yi Teröre Yedirmeyiz.
Beğen
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×