Adanalı Okan Canbolat’ın Avustralya’daki başarısı

Çektiği İNTİKAM adlı film ile Türkiye’nin gururu oldu

 

Okan Canbolat’ın senaryosunu yazdığı, yönettiği ve oynadığı İNTİKAM (REVENGE) adlı filmin dağıtımı yapıldı ve büyük beğeni topladı.

Avustralya ve Türkiye’de İstanbul’da çekimleri yapılan “İntikam” adlı filmde Wilma Elles ile güzel ve başarılı bir işe imza atan Okan Canbolat’ın  ‘İntikam’ adlı filmi kıtalararasında da büyük ilgi görüyor. 
Avustralya’da Plex TV’den dağıtımı gerçekleştirilen filmin değerini dünyada ünlü IMDB adlı kuruluş belirledi. 5 milyon dolar değer biçilen İntikam adlı filmde,  Hollywood oyuncusu Anna Hera, Wilma Elles, Esra Sönmezer, Tanfer German, Necdet Kökeş adlı oyuncularda yer alıyor.
Kendi adına kurulu bulunan Okan Canbolat Film Production’dan Avustralya çatısı altında yapımcılığını üstlenen Adanalı Okan Canbolat yine kendi adı ile Okan karakterini başrolde oynarken, aynı zamanda da senaryosunu yazıp filmi de yönetti.

Avustralya'da yaptığı işlerle adeta herkesin ilgi odağı haline gelen ve başarılı iş insanı olarak hayatının belgesel filmi çekilen Okan Canbolat Türkiye ve Adana’nın gururu olmaya devam ediyor. Canbolat, aynı zamanda kendi alanında bir ilki de başararak, IMDB’de filmi için bir hayli yüksek puan alarak, Avustralya dışında Amerika, Kanada, Yeni Zelanda gösterime girmesini sağladı. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163