Bostanlılılar müzikle coştu…

Bostanlı Gode Cengiz Tesislerinde tüm sağlık önlemleri alınarak, maske takma ve sosyal mesafeye uyma koşuluyla haftalık çalışmayı izleyen Bostanlılılar adeta felekten bir gece çaldı. Bostanlı Mahalle Muhtarı Mehmet Türker, “Korona virüslü günlerde evlerinde sıkılan ve sosyal yaşamın içine yeniden girmeye çalışan mahalle halkımıza Karşıyaka Sanat Derneği Türk Sanat Müziği Korosunun birbirinden güzel şarkı ve türküleriyle moral vermesi bizleri de mutlu etti.2 saatlik müzik resitalini yöneten ünlü kanun virtüözü, şef Erol Gönüldaş’ın ekibi gerçekten harikaydı. Amatör solistler profesyonellere taş çıkardı. Balkonlardan insanların şarkılara eşlik ederek mutluluğunu görmek de bizleri çok sevindirdi. Ben böyle bir gecede hiçbir desteği esirgemeyen Karşıyaka Sanat Derneği Başkanı, aynı zamanda benim fahri Başkan olduğum Bostanlıspor’un başkanı olan Avni Erboy’a çok teşekkür ederim” dedi.

Karşıyaka Sanat Derneği Başkan Yardımcısı Bülent Aşçıbaşı, “muhtarımızdan gelen öneri üzerine başkanımızın da isteğiyle haftalık çalışmamızı bir konser havasında yaptık. Gerçekten çok güzel de oldu. Balkonlardan bize eşlik edilmesi moralimizi yükseltti. Mahalle halkıyla bütünleşmek koromuza şevk verdi” dedi.

Günün sevilen eserlerini koro ve solo olarak icra eden Karşıyaka Sanat Derneği Türk Sanat Müziği Korosu, geceyi her zaman olduğu gibi izleyicilerle birlikte “İzmir Marşı”nı söyleyerek sonlandırdı.  
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163