‘MUCİZE 2:AŞK ’ FİLMİNİN ÖZEL GÖSTERİMİ İZMİR OPTIMUM’DA
Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği, Boyut Film’den Murat Tokat’ın yapımcılığını üstlendiği ‘Mucize Aşk:2’filminin İzmir galası, başrol oyuncularının katılımı ile8 Aralık Pazar günü Cinemaximumİzmir Optimum’da yapılacak.

Başrol Oyuncuları Tam Kadro İzmir Özel Gösterimine Katılacak

Bir dağ köyünde yaşayan engelli Aziz ile görücü usulü evlenen Mızgin’in dramını anlatan ‘ Mucize 2:Aşk’filminde başrolleri filmi yazan ve yöneten Mahsun Kırmızıgül, Fikret Kuşhan, Şenay Gürler, Biran Damla Yılmaz, Mert Turak, Erdal Özyağcılar, Sinan Çalışkanoğlu paylaşıyor. Film gösterimi öncesinde filmin başrol oyuncuları ve film ekibi İzmir Optimum’da saat 16:00’da düzenlenecek söyleşide İzmirli sinema severler ile bir araya gelecek.Ekip, söyleşiden sonrasaat:16:30’daCinemaximum salonlarında gerçekleştirilecek özel gösterim ile filmi hayranlarıyla birlikte izleyecek.


Mucize Aşk:2 Filminin Çekimlerinin Bir Bölümü İzmir Foça’da Yapıldı

‘Mucize 2:Aşk’ filminin çekimleri İzmir’in Foça ilçesi ve Kars’ta yapıldı. Çekimlerin önemli bölümü Foça’ya bağlı Yenifoça mahallesinde gerçekleşirken 60’lı yıllarda geçen film için o döneme ait nostaljik kostümler ve klasik arabalar kullanıldı.  Filmde 7000 kostüm hazırlandı, 7500 yardımcı oyuncu görev aldı.

Mucize 2 Aşk Filminin Konusu:

Engelli bir adam olan Aziz ile görücü usulü evlendiği karısı Mızgin, köyde yaşadıkları sorunlardan iyice bıkar. Kendilerine yeni bir hayat kurmak isteyen çift, Batı'da bir kasabaya gider. Ancak gittikleri kasabada da türlü sorunlarla karşılaşırlar. Çift, ne olursa olsun insanların önyargılarını aşıp, hayatta tutunmak için çabalar. Mızgin'e aşık olan Aziz, karısı için engellerinden kurtulmaya karar verir bu uğurda zorlu bir mücadeleye girişir. Aziz, Mahir öğretmen ve sinemacı Bahattin'in de desteği ile eşi için birçok mucizeyi gerçekleştirir. 2014 yapımı "Mucize" filminin devam halkası olan yapımın yönetmenliğini ve senaristliğini bir kez daha Mahsun Kırmızıgül üstleniyor.

 

 

Anahtar Kelimeler
OptimumSanatMucize Aşk
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×